Stomatologia Medicover Wrocław Globis

Centrum Medicover Stomatologia Globis to miejsce, w którym wysoce wykwalifikowany personel medyczny zapewnia profesjonalną opiekę dentystyczną, najwyższe standardy leczenia oraz indywidualne podejście do Pacjenta. Gwarantujemy dobranie odpowiedniej terapii oraz opracowanie szczegółowego planu leczenia ukierunkowanego na osiągnięcie oczekiwanych i zadowalających rezultatów.

DENTYSTA WROCŁAW KRZYKI - SZEROKI ZAKRES USŁUG

Naszych Pacjentów obejmujemy kompleksową opieką, zapewniając im szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Oferujemy usługi z następujących specjalności związanych z leczeniem zębów. Są to m.in.:

LECZENIE BRUKSIZMU WE WROCŁAWIU

Centrum Medicover specjalizuje się również w rehabilitacji stawów skroniowo-żuchwowych, czyli tzw. fizjoterapii stomatologicznej. Dzięki holistycznemu i indywidualnemu podejściu do Pacjenta i jego problemu oraz współpracy specjalistów z wielu dziedzin, jesteśmy w stanie skutecznie zlikwidować przykre objawy związane z bruksizmem. Omawiane schorzenie to problem interdyscyplinarny, wymagający zwykle wieloetapowego i wielospecjalistycznego planu leczenia, dlatego tak kluczowa jest współpraca różnych specjalistów oraz pełne zaangażowanie osoby zmagającej się z problemem zgrzytania zębami. Jak leczymy bruksizm w centrum Medicover Stomatologia?

W pierwszej kolejności przeprowadzamy konsultację stomatologiczną. Zwykle konieczne jest zastosowanie szyny relaksacyjnej, odciążającej mięśnie i redukującej dolegliwości bólowe. Równolegle rekomendujemy podjęcie współpracy z fizjoterapeutą, który pomoże rozluźnić napięte struktury mięśniowe, zredukować ból mięśniowo-powięziowy oraz poprawić funkcję stawów skroniowo-żuchwowych.

MEDICOVER STOMATOLOGIA GLOBIS - MIEJSCE PRZYJAZNE DZIECIOM

Naszych najmłodszych Pacjentów otaczamy szczególną troską, opieką i uwagą, udowadniając, że wizyta w gabinecie dentystycznym wcale nie musi być przeżyciem nieprzyjemnym. Odpowiednio zaaranżowane gabinety, życzliwe podejście personelu medycznego oraz należycie dobrane środki znieczulające sprawiają, że dziecko nie jest narażone na stres. Dbamy o przyjazną atmosferę, czyniąc wizytę u stomatologa miłym i komfortowym doświadczeniem.

KOMFORTOWE LECZENIE ZĘBÓW W ZNIECZULENIU

W centrum Medicover Stomatologia istnieje możliwość leczenia w znieczuleniu miejscowym. Dodatkowo, najmłodszym Pacjentom oferujemy leczenie w sedacji podtlenkiem azotu, czyli tzw. gazem rozweselającym. Dzięki takiemu podejściu, leczenie zębów u dzieci jest sprawne i skuteczne, a także nie wiąże się z przykrymi wspomnieniami dla malucha. W centrum Medicover Stomatologia Globis każdy Pacjent ma gwarancję opieki wykwalifikowanych specjalistów.

NOWOCZESNE GABINETY STOMATOLOGICZNE WE WROCŁAWIU

Dwa mikroskopy Leica (w tym jeden z torem wizyjnym), endopiloty oraz szereg innych, zaawansowanych technologicznie sprzętów – dzięki takiemu wyposażeniu nasi specjaliści mogą z powodzeniem przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowane zabiegi stomatologiczne. Do dyspozycji naszych Pacjentów jest 9 nowoczesnych gabinetów, a wśród nich:

 • 3 gabinety z RTG punktowymi,
 • 2 gabinety pedodontyczne (czyli takie, które zostały stworzone specjalnie dla dzieci),
 • gabinet higienizacyjny,
 • gabinet stomatologii estetycznej,
 • gabinet dedykowany zabiegom medycyny estetycznej,
 • gabinet fizjoterapii stawów i mięśni twarzowo-żuchwowych.

Dodatkowym udogodnieniem dla Pacjentów jest dedykowana recepcja, umożliwiająca umówienie wizyty na miejscu. W centrum przy ul. Powstańców Śląskich 7a znajduje się również komfortowa poczekalnia. W oczekiwaniu na wizytę można się zrelaksować, siedząc na wygodnych kanapach i popijając aromatyczną kawę lub herbatę. Mamy także kącik do zabawy dla dzieci.

RTG ZĘBÓW DOSTĘPNE NA MIEJSCU

Nowoczesna i wysoce zaawansowana technologicznie diagnostyka w istotnym stopniu pomaga lekarzowi stomatologowi w prawidłowym rozpoznaniu chorób zębów i jamy ustnej. Pozwala też na szybkie rozpoczęcie leczenia i zakończenie go z sukcesem. Centrum Medicover Stomatologia Globis we Wrocławiu to placówka wielospecjalistyczna, w której udostępniamy możliwość realizacji pełnej diagnostyki stomatologicznej. Pacjenci mogą u nas wykonać wiele rodzajów zdjęć diagnostycznych. W naszej ofercie są badania takie jak m.in.:

 • RTG, w tym nowoczesny RTG punktowy;
 • zdjęcia panoramiczne;
 • pantomogram;
 • tomograf komputerowy.

KOMPLEKSOWA OPIEKA STOMATOLOGICZNA DLA KAŻDEGO

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej opieki stomatologicznej – świetnie trafiliście! Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pacjentów. Naszą wizytówką jest najwyższa jakość usług świadczonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Do przeprowadzania zabiegów nasi lekarze używają zaawansowanego technologicznie sprzętu medycznego. Centrum stomatologiczne zlokalizowane we wrocławskim Globisie wyróżnia także komfort leczenia i przyjazna atmosfera panująca w gabinecie lekarskim. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Medicover Stomatologia.

Oferowane usługi stomatologiczne dostępne są dla wszystkich Pacjentów, w tym również dla osób nieposiadających opieki medycznej w Medicover.

Aby umówić się na wizytę u lekarza dentysty we Wrocławiu zadzwoń 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

 • Chirurg stomatolog
 • Dentysta
 • Endodonta
 • Fizjoterapia stomatologiczna
 • Implantolog
 • Ortodonta
 • Pedodonta
 • Periodontolog
 • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover Wrocław Globis

map
Stomatologia Medicover Wrocław Globis
Powstańców Śląskich 7a 53-332 Wrocław
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00