Neurolog Kraków
Lek. Katarzyna Kasprzyk - Galon
Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Krakowie. Specjalizuję się w neurologii. W obrębie mojego zawodowego zainteresowania znajdują się zagadnienia związane z leczeniem przewlekłej migreny, w której wykorzystują metodę leczenia toksyną botulinową.
Ponadto pomagam pacjentom cierpiącym z powodu mimowolnych ruchów głowy i szyi. Swoim doświadczeniem i wiedzą pomagam pacjentom w podjęciu i skutecznej realizacji terapii antynikotynowej.
Lek. Agata Stenwak
Jako lekarz zawodowo interesuję się: bólem głowy, bólem kręgosłupa, chorobą Parkinsona, chorobą neurozwyrodnieniową, otępieniem, udarem mózgu. Kształciłam się w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Udzielam konsultacji również w języku angielskim.
Lek. Magdalena Spaczyńska - Boczar
Jestem specjalistą w zakresie neurologii. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. W szczególności zajmują się chorobami neuronu ruchowego m.in. stwardnieniem bocznym zanikowym.
Bogate doświadczenie do pracy uzyskałam m.in. w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Lublinie, Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Aktualnie jestem starszym asystentem w Oddziale Klinicznym Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Lek. Agnieszka Spychałowicz
W ramach specjalizacji dyplomowej zajmuje się:
- udarami mózgu
- stwardnieniem rozsianym
- neuromyelitis optica
- rehabilitacją neurologiczną
- diagnostyką i leczeniem migreny
- diagnostyka i leczeniem padaczki
Lek. Joanna Furgał
Posiadam specjalizację II stopnia w zakresie neurologii. Ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Posiadam bogatą praktykę zawodową, pracowałam m.in. na Oddziale Kliniki Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w wojewódzkim zespole ds. Orzekania o niepełnosprawności.
Zajmuję się m.in. schorzeniami układu nerwowego, leczeniem stwardnienia rozsianego oraz leczeniem bólów i zawrotów głowy.
Jestem współautorką kilku publikacji dotyczących zagadnień z dziedziny neurologii i biochemii klinicznej. Jestem również współautorką książki pt. "Diagnostyka laboratoryjna z elementami biochemii klinicznej".