Neurolog
Lek. Katarzyna Kasprzyk
Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Krakowie. Specjalizuję się w neurologii. W obrębie mojego zawodowego zainteresowania znajdują się zagadnienia związane z leczeniem przewlekłej migreny, w której wykorzystują metodę leczenia toksyną botulinową. Ponadto pomagam pacjentom cierpiącym z powodu mimowolnych ruchów głowy i szyi. Swoim doświadczeniem i wiedzą pomagam pacjentom w podjęciu i skutecznej realizacji terapii antynikotynowej.
Lek. Iwona Wodecka
Specjalizuje się w chorobach ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. W ramach swojej specjalizacji zajmuje się diagnostyką neurologiczną i leczeniem osób dorosłych. Aby jak najlepiej pomagać pacjentom, nieustannie poszerzam swoją wiedzę medyczną, poprzez udział w licznych szkoleniach specjalistycznych.
Dr n.med. Halina Zbłowska
Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuję się w zakresie neurochirurgii. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach specjalizacyjnych oraz konferencjach naukowych.
Lek. Michał Janicki
Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Po studiach ukończyłem szkolenie specjalizacyjne II stopnia w zakresie neurologii. W sposób szczególny interesują mnie zagadnienia związane z leczeniem bólu, dlatego uczestniczyłem i ukończyłem szkolenie dotyczące metody tzw. Dry Needling. Posiadam certyfikat szwajcarskiej David Simmons Academy, potwierdzający uprawnienia do stosowania tejże metody. Z powodzeniem wykorzystuję Dry Needling u pacjentów cierpiących na silne migreny, bóle szyi, pleców czy kręgosłupa.
Lek. Dorota Grochowska
Jestem neurologiem z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Kształciłam się na Akademii Medycznej w Warszawie. Przez lata uczestniczyłam w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach, które pozwoliły mi podnieść kompetencje zawodowe.
Posiadam certyfikat w zakresie wykonywania badań EEG wydanym przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej.Odbyłam szkolenie związane z postępowaniem zapobiegawczym i diagnostycznym w przypadku zakażenia HIV i zachorowania na AIDS.
Uzyskałam certyfikat w zakresie diagnostyki i różnicowania bólów głowy oraz podawania toksyny botulinowej typu A w profilaktyce migreny przewlekłej oraz w leczeniu nadpotliwości pach.
Lek. Zdzisław Rączka
Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizację zawodową uzyskałem w zakresie neurologii.
Jestem lekarzem o dużym doświadczeniu zawodowym, które zdobyłem pracując m. in. w Klinice Neurologii Wyższej Szkoły Medycznej w Hanowerze oraz Centralnym Szpitalu Kolejowym.
Posługuję się językiem angielskim oraz rosyjskim, w związku z czym istnieje możliwość umówienia konsultacji obcojęzycznych.
Lek. Wojciech Niemirowski
Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Jestem specjalistą w zakresie neurologii. Dodatkowo jestem absolwentem studiów podyplomowych z Medycyny Bólu na Uniwersytecie Jegiellońskim w Krakowie.
W ramach specjalizacji zajmuję się leczeniem przewlekłych migren oraz leczeniem zespołów otępiennych i neurodegeneracyjnych.
Moje doświadczenie zawodowe obejmuje wieloletnią pracę na Oddziale Neurologii w Szpitalu Wolskim oraz w Szpitalu Bródnowskim.
Lek. Małgorzata Preś-Jachimowska
Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizację II stopnia ukończyłam w zakresie neurologii.
Swoją wiedzą i doświadczeniem pomagam pacjentom cierpiącym na przewlekłe zaburzenia neurologiczne. Konsultacje dla pacjentów prowadzę w specjalistycznych gabinetach lekarskich.
Istnieje możliwość umówienia wizyty w j. polskim oraz angielskim. Wykonuję badania EEG mózgu, a także zajmuję się interpretacją uzyskanych wyników.
Lek. Klaudia Nowak
Specjalizuję się w dziedzinie neurologii. W tym kierunku ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W ramach swojej specjalizacji udzielam konsultacji neurologicznych. Regularnie biorę udział w licznych konferencjach krajowych i zagranicznych z zakresu neurologii.
Lek. Barbara Remiszewska
Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację uzyskałam w zakresie neurologii (I i II stopień).
Zajmuję się leczeniem pacjentów z problemami o podłożu neurologicznym, obejmującym zarówno obwodowy jak i centralny układ nerwowy. Pomagam pacjentom zmagającym się z leczeniem bólów różnego pochodzenia, w tym z bólami głowy (w tym także klastrowymi bólami głowy), kręgosłupa, szyi czy pleców.
Diagnozuję i leczę choroby przewlekłe, jak choroba Parkinsona oraz padaczka. Z porady korzystają również osoby, którym dokucza drżenie rąk, nerwobóle, omdlenia czy zaburzenia snu.
Lek. Albert Boguszewski
Specjalizuję się w zakresie neurologii. Biegle posługuję się językami: angielski i rosyjski. Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie i posiadam II stopień specjalizacji w neurologii.
Jestem członkiem Lubelskiej Izby Lekarskiej, uczestniczyłem w kursach z badań dopplerowskich tętnic zewnątrz i wewnątrzczaszkowych, bólu i zawrotów głowy, zespołów bólowych kręgosłupa i korzeniowych, choroby Parkinsona i chorób naczyniowych mózgu.
Dr n.med. Małgorzata Szymańska
Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w zakresie neurologii. Konsultacji lekarskich udzielam osobom dorosłym. Ukończyłam serię kursów z zakresu zastosowania toksyny botulinowej.
Dr n.med. Adam Szczuciński
Posiadam specjalizację z neurologii. Zajmuję się chorobami zapalnymi i zwyrodnieniowymi układu nerwowego, w tym stwardnieniem rozsianym. Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu oraz studiów doktoranckich w Zakładzie Neuroimmunologii Klinicznej Katedry Neurologii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego.
Zdobyłem doświadczenie zawodowe w Katedrze i Klinice Neurologii oraz na Oddziale Klinicznym Neurologii w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Lek. Justyna Hryniewicz
Jestem lekarzem specjalistą z zakresu neurologii. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Dobrze znam język angielski co umożliwia odbycie wizyty obcojęzycznej. Specjalizuje się diagnostyce i leczeniu m.in. SM, migreny oraz innych bólów głowy, zespół bólowych kręgosłupa, padaczki, chorób nerwowo – bólowych.
Pracowałam na Oddziale Neurologii z Oddziałem Udarowym do 2014 rok, Klinice Neurologicznej w ramach praktyki ambulatoryjnej, Ośrodku Badań Klinicznych w zakresie chorób układu nerwowego. Systematycznie uzupełniam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.
Lek. Karolina Kruk
Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w zakresie neurologii. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Udzielam również konsultacji medycznej w języku angielskim.