Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej i endodoncji. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i kanałowym. Usuwa z zębów zmiany próchnicowe, również te sięgające miazgi i korzeni. Zakłada także estetyczne wypełnienia oraz wykonuje kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Puławska

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe budowałem w Instytucie "Centrum-Pomnik Zdrowia Dziecka" w Warszawie. Specjalizuję się w:

  • stomatologii estetycznej,
  • pracy z biometriałem Enamel,
  • stomatologii dziecięcej,
  • endodoncji.

Regularnie biorę udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Puławska

Specjalista w dziedzinie stomatologii ogólnej i endodoncji. Zajmuje się wykonywaniem procedur zachowawczych, m.in. usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień. Leczy też zęby kanałowo z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Ponadto realizuje procedury profilaktyczne, takie jak kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Kraków Podgórska

Specjalista w zakresie stomatologii ogólnej i endodoncji. Wykonuje procedury zachowawcze (m.in. leczenie ubytków próchnicowych), a także leczenie kanałowe. Udziela konsultacji również w języku angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Prosta, Stomatologia Medicover Inflancka

Studiowałam na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Staż podyplomowy odbyłam w centrum "Duodent". Regularnie biorę udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii i endodoncji.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Specjalistka w dziedzinie leczenia stomatologicznego. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej – m.in. usuwaniem próchnicy i zakładaniem estetycznych wypełnień. Leczy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Wykonuje również procedury profilaktyczne.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover – Koneser

Lekarz dentysta specjalizujący się w stomatologii zachowawczej i endodoncji. Zajmuje się m.in. leczeniem kanałowym pod mikroskopem, a także wykonywaniem procedur reendodontycznych. W pracy stosuje najnowocześniejsze metody leczenia i diagnostyki, takie jak np. skanowanie cyfrowe wykorzystywane do odbudowy zęba.

Lek. dent. Marcin Sójka do swoich zainteresowań zawodowych zalicza również protetykę stomatologiczną, a także zagadnienia z zakresu resekcji korzeni oraz estetycznej odbudowy zębów w odcinku przednim i bocznym (prace kompozytowe, korony, licówki).

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Gdynia Kazimierza Górskiego

Lekarz stomatolog specjalizująca się w dziedzinach stomatologii zachowawczej i endodoncji oraz w protetyce stomatologicznej. Zajmuje się usuwaniem ubytków próchnicowych, leczeniem kanałowym oraz zakładaniem wypełnień. Lek. dent. Karolina Zagórska-Maciejewska realizuje także odbudowy zębów (prace protetyczne) oraz wykonuje proste zabiegi chirurgiczne.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Leczy zęby z próchnicy, zakłada wypełnienia i wykonuje kompleksowe przeglądy dentystyczne. Lek. dent. Miriama Jožefiová realizuje również zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. W pracy skupia się na metodach minimalnie inwazyjnych, lecz dających maksymalną skuteczność.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Gdańsk

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, gdzie również odbyłam swój staż specjalizacyjny.

Obecnie przyjmuję pacjentów we współpracy z Centrami Medycznymi Medicover Stomatologia na terenie Gdańska i Gdyni oraz w Prywatnym Gabinecie Stomatologicznym w Gdańsku. 

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach i sympozjach, dzięki czemu stale podnoszę swoje kompetencje zawodowe. Udzielam konsultacji w języku angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. W obrębie stomatologii lekarz specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. 

Swój staż podyplomowy realizowałem w NZOZ "Chirantjus" w Kaliszu, po jego zakończeniu podjąłem się pracy w szczecińskich klinikach stomatologicznych. 

Stale rozwijam swoje zawodowe kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Brałem udział w kursach związanych z współczesnymi technikami diagnostycznymi i terapeutycznymi w endodoncji.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Gdynia Kazimierza Górskiego

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki stomatologicznej. Zajmuje się leczeniem zębów (również kanałowym), a także ich odbudową. Lek. dent. Patrycja Grzegorz realizuje również procedury wybielania oraz proste ekstrakcje (usuwanie zębów). Pracuje ponadto w sedacji wziewnej oraz w znieczuleniu ogólnym.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Gdynia Kazimierza Górskiego

Specjalistka w zakresie stomatologii ogólnej, endodoncji, a także protetyki stomatologicznej. Zajmuje się m.in. leczeniem zachowawczym i kanałowym. Realizuje także procedury związane z odbudową uśmiechu różnymi metodami.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem lekarzem stomatologiem, specjalizuje się w dziedzinie endodoncji i periodontologii. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny, jestem trakcie specjalizacji w zakresie periodontologii. Biorę udział w wielu konferencjach medycznych oraz kursach zawodowych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Toruń Grudziądzka

Specjalista z zakresu endodoncji mikroskopowej oraz stomatologii zachowawczej. W leczeniu kanałowym zębów stosuje najnowocześniejsze metody i technologie.

Jako swoje zainteresowania pozazawodowe wymienia astronomię, jeździectwo i kognitywistykę.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Endodonta