Bartłomiej Banaś
Bartłomiej Banaś

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej (smile design) oraz implantologii, chirurgii stomatologicznej i endodoncji z wykorzystniem mikroskopu. 

Staram się aby moja wiedza było systematycznie uaktualniana i poszerzana, dlatego też uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii. Ukończyłem m.in. następujące szkolenia "Okluzja i planowanie leczenie", "Praktyczne aspekty implantacji" oraz "Protetyka na implantach".

Rozwiń
Patryk Kononowicz
Patryk Kononowicz

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Pedodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Gdańsk

Jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej, endodoncji mikroskopowej, protetyki i implantologii. Wykształcenie zdobyłem studiując na Akademii Medycznej w Gdańsku na Wydziale Stomatologii.

Doświadczenie w stomatologii zdobyłem m.in. odbywając staż w 7 Szpitalu MW oraz pracując w Centrum Stomatologicznym w Gdańsku. 

Posiadam liczne certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę podczas odbytych szkoleń i kursów.

Rozwiń

Endodonta
Stomatologia Medicover Kraków Pawia

Ukończyłem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuję się w zakresie endodoncji. W ramach specjalizacji zajmuję się leczeniem miazgi zęba oraz tkanek okołowierzchołkowych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Kraków Pawia

Wiedzę medyczną zdobyłam na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Staż podyplomowy ukończyłam w Miejskim Centrum Stomatologii w Nowej Hucie. 

Moje zainteresowania zawodowe obejmują:

  • stomatologię zachowawczą z endodoncją,
  • medycynę estetyczną,
  • stomatologię dziecięcą.
Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Kraków Podgórska

Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej i pedodoncji. W ramach moim kompetencji zajmuję się m.in. leczeniem choroby miazgi oraz leczeniem próchnicy. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia, które pogłębiają posiadane przeze mnie kompetencje oraz dostarczają aktualną wiedzę medyczną.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Łukiska
  • pierwotne leczenie endodontyczne
  • powtórne leczenie endodontyczne
Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Wołoska

Jestem specjalistą z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją. Wykształcenie w tym zakresie zdobyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuję się m.in. protetyką oraz leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu.

Doświadczenie zdobyłam pracując m.in. w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej oraz w Wojskowym Instytucie Medycznym na Szaserów.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Różana

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Moje zainteresowania w zakresie zawodu są bardzo rozległe.

Zajmuję się pacjentami w każdym wieku, także dziećmi. Wykonuję leczenie zachowawcze oraz konsultacje połączone z niezbędną profilaktyką.

Zajmuję się leczeniem endodontycznym, głównie z wykorzystaniem mikroskopu. Interesuję się również zagadnieniami związanymi z medycyną estetyczną.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Klimczaka, Stomatologia Medicover Jerozolimskie, Stomatologia Medicover Inflancka

Ukończyłem Sankt-Petersburski Uniwersytet Medyczny im. Pawłowa. Specjalizuję się w leczeniu endodontycznym, leczeniu zachowawczym i profilaktyce próchnicy. 

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem specjalistą stomatologii zachowawczej i endodoncji. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny. Udzielam również konsultacji anglojęzycznych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Tarasy Grabiszyńskie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem oraz odbudowie protetycznej.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Stomatolog specjalizuje się w:

  • endodoncji
Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover Żelazna

Dentysta, Endodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem lekarzem stomatologiem. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Pracowałam m.in. w Mazowieckim Centrum Stomatologii i w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej "CePeLek".

Udzielam także konsultacji anglojęzycznych.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Endodonta