Wśród bogatej oferty usług Szpitala Medicover znalazły się także zabiegi dermatologiczne. Najmłodsi Pacjenci mogą liczyć na pomoc chirurgów z wieloletnim doświadczeniem i skorzystać z zabiegów polegających na usuwaniu brodawek, pieprzyków, włókniaków i innych znamion skórnych.

Twoje dziecko ma duże znamię? A może na jego ciele pojawiło się kilka pieprzyków? Warto je usunąć nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych. Niekontrolowane znamiona, pod wpływem takich czynników jak promienie UV mogą stać się niebezpieczne dla organizmu. Dlatego, gdy u dziecka pojawią się nowe znamiona, a te dawne powiększą się, zmienią kształt i kolor lub zaczną swędzieć, konieczne jest ich profilaktyczne usunięcie.

Chirurdzy ze Szpitala Medicover wyróżniają się nie tylko wiedzą, ale także podejściem do najmłodszych Pacjentów, dbając o ich komfort psychiczny. Znajdujące się w ofercie naszych szpitali zabiegi dermatologiczne, wykonywane są na podstawie wcześniejszych rozmów z Pacjentem i badań, które przeprowadzane są w nowoczesnym Centrum Konsultacji. Trwają zaledwie kilkanaście minut, a potrzebne jest tylko znieczulenie miejscowe. Po zabiegu wycięte znamię trafia do dokładnego badania histopatologicznego.


Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę i dowiedzieć się więcej
Zadzwoń 500 900 900
lub wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie


Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5
02-972 Warszawa