Stomatologia Medicover – Koneser

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i trosce o najwyższe standardy stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy – nowoczesne centrum stomatologiczne zlokalizowane w Centrum Praskim Koneser. Naszym pacjentom oferujemy kompleksowe wsparcie w realizacji marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu. Holistyczne podejście do planowania leczenia i łączenie doświadczenia z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, pozwalają nam na przeprowadzanie najbardziej wymagających planów leczenia.

Zobacz wirtualny spacer po naszym centrum

za bramą kieruj się w prawo i na górę po schodach

DENTYSTA NA PRADZE PÓŁNOC - DOGODNA LOKALIZACJA

Nasze centrum stomatologiczne zlokalizowane jest w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Północ, w Centrum Praskim Koneser przy ul. Ząbkowskiej 29. Wygodny dojazd do niego mają osoby mieszkające lub pracujące w okolicach Śródmieścia oraz na prawym brzegu Wisły. Centrum znajduje się między dworcem Warszawa Wileńska a stacją kolejową Warszawa Wschodnia. Nie ma więc problemu z dotarciem na miejsce środkami komunikacji miejskiej (metro, autobus, tramwaj, a nawet pociąg). Można również zaparkować samochód na dedykowanych dla klientów CP Koneser miejscach, albo przyjechać do nas rowerem.

Medicover Stomatologia Koneser wyróżnia wyjątkowy wystrój wnętrza, który nie przypomina tradycyjnego gabinetu stomatologicznego. Ważne jest dla nas to, żeby pacjenci czuli się swobodnie i komfortowo, dlatego nasza poczekalnia jest bardzo klimatyczna. Można w niej usiąść na wygodnym fotelu i w oczekiwaniu na wizytę u stomatologa napić się aromatycznej kawy lub herbaty. Subtelny zapach, naturalne kwiaty i przyjemna muzyka sprawiają, że relaks w gabinecie stomatologicznym naprawdę jest możliwy!

Doskonałe warunki lokalowe pozwalają naszym lekarzom na przeprowadzanie różnorodnych zabiegów stomatologicznych – także tych wymagających wysokiej sterylności oraz skomplikowanych procedur zakładających wyjątkową precyzję działania.

KOMPLEKSOWA OPIEKA STOMATOLOGICZNA

W centrum Medicover Stomatologia Koneser przyjmują specjaliści w zakresie wszystkich najważniejszych dziedzin związanych z leczeniem zębów. Bardzo ważne jest dla nas odpowiadanie na potrzeby pacjentów, dlatego zapewniamy możliwość konsultacji z lekarzami najbardziej poszukiwanych specjalizacji, m.in. stomatologii estetycznej, ortodoncji, implantologii, protetyki, periodontologii czy endodoncji.

Leczymy całe rodziny – osoby dorosłe i dzieci. Każdemu zapewniamy indywidualną opiekę i spersonalizowany plan leczenia, dostosowany do potrzeb i oczekiwań. Do dyspozycji naszych pacjentów są specjaliści w dziedzinach takich jak:

Wykonujemy zabiegi kompleksowej higienizacji zębów, polegające na usunięciu kamienia nazębnego (scaling) i osadów powierzchniowych (piaskowanie). Zabezpieczamy szkliwo zębów przed szkodliwym działaniem bakterii dzięki fluoryzacji. Dodatkowo, nasi pacjenci mogą skorzystać też z pełnej diagnostyki radiologicznej – na miejscu, w centrum. Wykonujemy badania RTG, pantomogram, cefalometrię oraz tomografię komputerową. Jednym z naszych wyróżników jest to, że oferujemy pacjentom możliwość diagnostyki uzębienia w systemie 3D z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego.

Do przeprowadzania zabiegów używamy najnowocześniejszego sprzętu. Stosujemy metody leczenia, które łączą w sobie skuteczność i komfort dla pacjenta. Podstawą naszego działania jest świadomość tego, że zabieg stomatologiczny nie musi się wiązać z bólem czy dyskomfortem. Każdego dnia udowadniamy, że pacjent może wyjść z gabinetu zadowolony z efektów leczenia i chętnie wracać na regularne kontrole.

MEDICOVER STOMATOLOGIA KONESER - METAMORFOZY UŚMIECHU

Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu stomatologii estetycznej. Dbamy o to, by leczenie zębów w naszym centrum było nie tylko skuteczne, ale i kończyło się efektem w postaci pięknego, równego i białego uśmiechu. To dlatego nasi specjaliści stosują najnowocześniejsze metody i techniki zabiegowe. Używamy wypełnień Artistic – zapewniających najlepszy możliwy efekt estetyczny, doskonale sprawdzający się w przypadku przednich zębów. Wybielamy uśmiech – już po jednej wizycie w naszym centrum pacjent może cieszyć się wyraźnie jaśniejszymi zębami. Korygujemy przebarwienia – dzięki specjalnemu preparatowi ICON jesteśmy w stanie usuwać białe plamki z powierzchni zębów i zatrzymywać początkowy rozwój próchnicy.

Osobom potrzebującym uzupełnień protetycznych lub zdecydowanej metamorfozy uśmiechu oferujemy m.in. licówki bez szlifowania – to technologia, która pozwala w mało inwazyjny sposób uzyskać efektowną korektę kształtu i koloru zębów. Jest to zabieg bezbolesny, a co więcej, daje natychmiastowy efekt.

Leczenie ortodontyczne w centrum Medicover Stomatologia Koneser również oparte jest na najbardziej zaawansowanych metodach. Pacjentom, którym zależy na komfortowym i dyskretnym leczeniu, proponujemy niewidoczne aparaty Invisalign przyjmujące postać przezroczystych nakładek. Taka korekta jest skuteczna, a dodatkowo pacjent może obejrzeć komputerową symulację rezultatów leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem.

STOMATOLOGIA DLA KAŻDEGO NA WARSZAWSKIEJ PRADZE

Z usług stomatologicznych w Warszawie mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Zapraszamy zarówno na konsultacje i zabiegi profilaktyczne, jak i na kompleksowe leczenie – ortodontyczne, implantologiczne czy protetyczne.

Parking dla pacjentów centrum stomatologicznego Koneser jest bezpłatny. Bilet pobrany na parkingu jest kasowany w centrum Medicover. Miejsca dostępne do parkowania mieszczą się na ogólnodostępnym parkingu podziemnym pod pasażem Konesera, wjazd od ul. Białostockiej.
Wyjście z parkingu na zewnętrzny Plac Konesera windą lub schodami ruchomymi. Następnie należy przejść przez Plac Konesera i dojść do centrum stomatologicznego od ul. Ząbkowskiej.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Warszawie zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Fizjoterapia stomatologiczna
  • Implantolog
  • Logopedia stomatologiczna
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover – Koneser

map
Stomatologia Medicover – Koneser
Ząbkowska 29 03-736 Warszawa
696 072 737
Pon - Pt8:00 - 20:00