Inventum

Inventum

  1. Inventum co to jest
  2. Inventum stosowanie
  3. Inventum przedawkowanie
  4. Inventum a alkohol

Inventum co to jest

Inventum jest lekiem przeznaczonym dla mężczyzn. Gdzie kupić Inventum? Produkt leczniczy dostępny jest w aptekach, gdzie można go nabyć bez recepty. Dostępne są opakowania Inventum 4 tabletki, a także 2. Lek nie podlega refundacji. Zgodnie z informacjami zawartymi w ulotce Inventum, preparat przeznaczony jest dla mężczyzn, u których występują problemy z zaburzeniami erekcji. Tabletki Inventum wspomagają panów z całkowitą niezdolnością uzyskania erekcji lub jej utrzymania na tyle długo, aby możliwe było odbycie stosunku płciowego. W informacjach przekazanych w ulotce dla pacjenta zaznaczono, iż skuteczność leku uzależniona jest od odpowiedniej stymulacji seksualnej. Substancją czynną zawartą w leku jest syldenafil pod postacią cytrynianu.

Inventum stosowanie

Jak stosować lek Inventum? Lek w postaci tabletek do rozgryzania i żucia należy przyjmować doustnie. Przyjmując lek należy stosować się do informacji dotyczących dawkowania Inventum umieszczonych w ulotce. Lek należy przyjmować w zależności od potrzeb, około godzinę przed stosunkiem, lecz nie częściej niż raz na dobę. Inventum to tabletki, które po rozgryzieniu należy żuć aż do całkowitego rozpuszczenia, dzięki czemu nie wymaga popijania. Przyjmowanie leku łącznie z posiłkiem sprawia, że rozpoczęcie działania preparatu może być opóźnione niż gdyby lek został przyjęty na czczo. Panowie zastanawiają się jak długo działa Inventum? Producent podaje, że czas działania leku wynosić może nawet 5 godzin. Preparat nie może być stosowany przez wszystkich mężczyzn. Wśród przeciwwskazań do przyjmowania leku Inventum wskazuje się nadwrażliwość na substancję czynną oraz pomocnicze, które znajdują się w preparacie. Przed rozpoczęciem stosowania leku należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi skutków ubocznych działania leku.

Inventum przedawkowanie

Nie należy przyjmować większej dawki leku niż zalecana, gdyż nie wpłynie to na nasilenie efektów w zakresie erekcji, natomiast może wpłynąć niekorzystnie na pacjenta, nasilając działanie objawów niepożądanych.

Inventum a alkohol

Łączenie leku Inventum z alkoholem nie jest wskazane, ponieważ alkohol może nasilać szkodliwe działanie substancji czynnej.