Urolog Poznań

Do lekarza urologa w Poznaniu umówić się można w dwóch centrach Medicover. W placówce Poznań Malta oraz na pl. Andersa. Podejmując się decyzję, do którego lekarza zapisać się na wizytę, można skorzystać z informacji, jakie znajdują się na indywidualnym profilu każdego z lekarzy. Profile dostępne są w serwisie Medicover.

Na indywidualnym profilu każdego z lekarzy umieszczone są informacje dotyczące szczegółów specjalizacji, wykształcenia medycznego lekarza, a także opinii, jakie zostały wystawione przez innych pacjentów. Obecnie, lekarzom urologom z Poznania pacjenci wystawili już ponad 200 opinii, które mogą pomóc w podjęciu decyzji osobom niezdecydowanym.

Koszt wizyty dla pacjentów spoza medicover oraz tych którzy nie posiadają w swoim pakiecie konsultacji urologicznej wynosi 160 zł.

Na wizytę do lekarza urologa, wbrew krążącym mitom, zapisać mogą się i mężczyźni i kobiety. Urolog specjalizuje się bowiem w leczeniu chorób związanych z układem moczowym i płciowym. Dlatego też pacjenci, zgłaszający się na konsultację do urologa często skarżą się na problemy z pęcherzem, na problemy z utrzymaniem moczu, ale także w związku z układem płciowym, jak ból i swędzenie w obrębie narządów płciowych.

Mężczyźni udają się do urologa wówczas, gdy zaobserwują u siebie wszelkie zmiany w zewnętrznych narządach płciowych, w szczególności guzki lub zgrubienia, a także w przypadku problemów z erekcją.

Termin wizyty można zarezerwować przez stronę internetową Medicover.

212 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy
Urolog
angielski, rosyjski
Centrum Medicover - Poznań Malta

Urolog
angielski
Centrum Medicover - Poznań Malta

Urolog
angielski
Centrum Medicover - Poznań Plac Andersa