Chirurg
Lek. Jakub Wachnik
Wykształcenie medyczne uzyskałem kończąc studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, a następnie kontynuując naukę w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej.
Szkolenie specjalizacyjne realizowałem w ramach chirurgii. W sposób szczególny interesuję się leczeniem żylaków kończyn dolnych, terapią blizn, a także wykonuję zabiegi chirurgiczne w leczeniu przepuklin pachwinowych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując m. in. w Klinice Chirurgii Małoinwazyjnej i Proktologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Lek. Marek Trzaskowski
Jestem lekarzem specjalistą chirurgii ogólnej II stopnia. Ukończyłem Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Warszawie.
Jestem absolwentem także studiów podyplomowych ukończonych w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie.
Pierwsze swoje doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując jako asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej w Warszawskim Szpitalu na Banacha
W ramach praktyki zawodowej zajmuję się leczeniem schorzeń z zakresu chirurgii ogólnej oraz wykonywaniem zabiegów ambulatoryjnych z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej.
Lek. Andrzej Nagat
Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuje się w zakresie chirurgii ogólnej.
W ramach tej specjalizacji zajmuję się m.in. wykonywaniem drobnych zabiegów np. nacięcie ropnia, zszycie rany czy usuwanie zmian skórnych.
Doświadczenie zawodowe zdobyłem m.in. w Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie.
Dobrze znam język rosyjski oraz angielski w stopniu podstawowym.
Dr n.med. Jacek Tabor
Specjalizuję się w chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie. W 1999 roku uzyskałem stopień Doktora Nauk Medycznych.
W ramach specjalizacji, zajmuję się leczeniem chirurgicznym chorób nowotworowych, a w szczególności raka piersi, czerniaka i nowotworów skóry, tkanek miękkich (mięsaków) i nowotworów przewodu pokarmowego.
Wykonuję badania diagnostyczne i zabiegi endoskopowe przewodu pokarmowego (gastroskopie, kolonoskopie i endoskopowe usuwanie polipów jelita grubego) oraz wykonuję pod kontrolą USG biopsje cienkoigłowe zmian ogniskowych w tarczycy i biopsje guzków piersi.
Pracowałem początkowo jako asystent, a następnie adiunkt w I Katedrze Chirurgii Ogólnej i Kliniki Gastroenterologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie, a od 2007 roku pracuję w Klinice Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii Oddział w Krakowie.
Posługuję się językiem angielskim co umożliwia odbycie wizyty anglojęzycznej.
Dr hab.n.med. Paweł Domosławski
Jestem absolwentem Akademii Medycznej, obecnie Uniwersytetu medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (1987 r). Po studiach pracę rozpocząłem i kontynuowałem w I Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej we Wrocławiu.
Obecnie pracuję w Klinice Chirurgii Ogólnej, Małoinwazyjnej i Endokrynologicznej przy ul. Borowskiej we Wrocławiu.
Uzyskałem specjalizację I i II stopnia z chirurgii ogólnej (1991, 1995).
Dyplom doktora nauk medycznych (1995) oraz stopień naukowy doktora habilitowanego (2014) uzyskałem pracując naukowo i pogłębiając moje doświadczenie i wiedzę na temat leczenia nadczynności tarczycy- choroby Gravesa- Basedowa.
Jest lekarzem o bardzo dużym, ponad 30- letnim doświadczeniu zawodowym, które uzyskał pracując w I Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej.
Doświadczenie swoje również zdobywał na stażach zagranicznych w oddziałach chirurgicznych Herlev Hospital w Kopenhadze oraz w Worcester University Hospital, Massachusetts w Stanach Zjednoczonych.
Dr hab. med. Paweł Domosławski przeprowadza pełny zakres zabiegów operacyjnych w zakresie chirurgii ogólnej.
W Centrum Medicover przeprowadza konsultacje chirurgiczne oraz wykonuje ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne.
Szczególne jego zainteresowania dotyczą chirurgii endokrynologicznej. Udziela konsultacji i leczy operacyjnie choroby tarczycy, przytarczyc i nadnerczy najnowocześniejszymi metodami operacyjnymi, które systematycznie latami wprowadzał do praktyki chirurgicznej.
Zabiegi dotyczące leczenia chorób tarczycy, a w szczególności leczenia raka tarczycy, przeprowadza wg. aktualnych rekomendacji, również z użyciem neuromonitoringu, czyli urządzenia do śródoperacyjnego wykrywania przebiegu nerwu krtaniowego wstecznego, odpowiedzialnego za prawidłową mowę.
Pod względem doświadczenia i ilości zabiegów operacyjnych przeprowadzonych na gruczole tarczowym, należy do czołowych chirurgów endokrynologicznych w Polsce.
Dr n.med. Witold Sośnicki
Jestem specjalistą o wieloletnim doświadczeniu, które zdobywałem m. in. w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Metabolicznej i Torakochirurgii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.
Ukończyłem studia doktoranckie uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Szkolenie specjalizacyjne realizowałem w zakresie chirurgii ogólnej, a następnie również w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej. Stale dbam o doskonalenie moich umiejętności i poszerzam kompetencje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, sympozjach oraz konferencjach.
Lek. Jacek Stępień
Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Szkolenie specjalizacyjne realizowałem w zakresie chirurgii ogólnej. Jestem lekarzem o dużym doświadczeniu zawodowym.
Dr n.med. Adam Wiszniewski
Moje zainteresowania dotyczą szczególnie chirurgii naczyniowej, w tym zakresie udzielam również konsultacji. Zajmuję się leczeniem chorób w obrębie układu naczyniowego oraz chirurgią wewnątrznaczyniową i naczyniową układu tętniczego i żylnego.
Do każdego przypadku medycznego podchodzę indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Staram się nieść pomoc wszystkim osobom potrzebującym. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w szpitalach, klinikach oraz prywatnych gabinetach lekarskich.
Dr n.med. Dariusz Olejniczak
Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Zawodowo zajmuję się leczeniem pacjentów, w szczególności dzieci.
Ukończyłem dwie specjalizacje II stopnia związane z leczeniem najmłodszych pacjentów. Pierwsza z nich w zakresie chirurgii dziecięcej, a druga w zakresie urologii dziecięcej.
Wśród najczęstszych dolegliwości, z jakimi zgłaszają się pacjenci pojawiają się: stulejka, żylaki powrózka nasiennego, niezstąpione jądro czy wrodzone wady w obrębie układu moczowego.
Lek. Andrzej Głośny
Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Uzyskałem I i II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii.
Doświadczenie zawodowe budowałem pracując m.in. na oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala im. Janschera w Łodzi oraz na oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala w Kutnie.
Posługuję się językiem angielskim w związku z czym istnieje możliwość umówienia się na wizytę anglojęzyczną.
Lek. Bożenna Bejm - Ziembińska
Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Posiadam II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii dziecięcej. Cenną wiedzę zdobyłam także podczas dwuletnich studiów na Uniwersytecie im. Humbodta w Berlinie.
W ramach specjalizacji zajmuję się wadami postawy, urologią oraz ortopedią urazową.
Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, budowane przez ponad 30 lat.
- 1
- 2
- z 12
- następna strona