Chirurg
Dr n.med. Witold Sośnicki
Jestem specjalistą o wieloletnim doświadczeniu.
Stale dbam o doskonalenie umiejętności i poszerzam swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, sympozjach oraz konferencjach.
Dr n.med. Jacek Tabor
Specjalizuję się w chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie. W 1999 roku uzyskałem stopień Doktora Nauk Medycznych.
W ramach specjalizacji, zajmuję się leczeniem chirurgicznym chorób nowotworowych, a w szczególności raka piersi, czerniaka i nowotworów skóry, tkanek miękkich (mięsaków) i nowotworów przewodu pokarmowego.
Wykonuję badania diagnostyczne i zabiegi endoskopowe przewodu pokarmowego (gastroskopie, kolonoskopie i endoskopowe usuwanie polipów jelita grubego) oraz wykonuję pod kontrolą USG biopsje cienkoigłowe zmian ogniskowych w tarczycy i biopsje guzków piersi.
Pracowałem początkowo jako asystent, a następnie adiunkt w I Katedrze Chirurgii Ogólnej i Kliniki Gastroenterologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie, a od 2007 roku pracuję w Klinice Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii Oddział w Krakowie.
Posługuję się językiem angielskim co umożliwia odbycie wizyty anglojęzycznej.
Lek. Jakub Wachnik
Wykształcenie medyczne uzyskałem kończąc studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, a następnie kontynuując naukę w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej.
Szkolenie specjalizacyjne realizowałem w ramach chirurgii. W sposób szczególny interesuję się leczeniem żylaków kończyn dolnych, terapią blizn, a także wykonuję zabiegi chirurgiczne w leczeniu przepuklin pachwinowych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując m. in. w Klinice Chirurgii Małoinwazyjnej i Proktologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Lek. Bogdan Borucki
Ukończyłem Akademię Medyczną w Gdańsku. Umiejętności i wiedzę specjalistyczną posiadam w zakresie chirurgii ogólnej. Jestem także absolwentem kierunku "Zarządzanie w zakładach opieki zdrowotnej". Staż specjalizacyjny odbyłem w Szpitalu Wojewódzkim i w Klinikach Akademii w Gdańsku. Pracowałem także na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Miejskiego w Gdyni.
Bardzo dobrze znam język angielski oraz niemiecki w związku z czym udzielam konsultacji obcojęzycznych.
W ramach specjalizacji zajmuję się usuwaniem różnego rodzaju zmian na skórze, w tym guzków, plastyką wałów paznokciowych w przypadku wrastania paznokci oraz szyciem ran i usuwaniem zmian ropnych.
Lek. Marek Trzaskowski
Jestem lekarzem specjalistą chirurgii ogólnej II stopnia. Ukończyłem Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Warszawie.
Jestem absolwentem także studiów podyplomowych ukończonych w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie.
Pierwsze swoje doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując jako asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej w Warszawskim Szpitalu na Banacha
W ramach praktyki zawodowej zajmuję się leczeniem schorzeń z zakresu chirurgii ogólnej oraz wykonywaniem zabiegów ambulatoryjnych z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej.
Lek. Michał Zaboklicki
W ramach specjalizacji wykonuję badania i zabiegi z zakresu chirurgii dziecięcej i chirurgii urazowo-ortopedycznej u dzieci. Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Posiadam bogate doświadczenie na oddziałach chirurgii dziecięcej, w szpitalach dziecięcych i poradniach.
Dr hab.n.med. Paweł Domosławski
Jestem absolwentem Akademii Medycznej, obecnie Uniwersytetu medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (1987 r). Po studiach pracę rozpocząłem i kontynuowałem w I Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej we Wrocławiu.
Obecnie pracuję w Klinice Chirurgii Ogólnej, Małoinwazyjnej i Endokrynologicznej przy ul. Borowskiej we Wrocławiu.
Uzyskałem specjalizację I i II stopnia z chirurgii ogólnej (1991, 1995).
Dyplom doktora nauk medycznych (1995) oraz stopień naukowy doktora habilitowanego (2014) uzyskałem pracując naukowo i pogłębiając moje doświadczenie i wiedzę na temat leczenia nadczynności tarczycy- choroby Gravesa- Basedowa.
Jest lekarzem o bardzo dużym, ponad 30- letnim doświadczeniu zawodowym, które uzyskał pracując w I Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej.
Doświadczenie swoje również zdobywał na stażach zagranicznych w oddziałach chirurgicznych Herlev Hospital w Kopenhadze oraz w Worcester University Hospital, Massachusetts w Stanach Zjednoczonych.
Dr hab. med. Paweł Domosławski przeprowadza pełny zakres zabiegów operacyjnych w zakresie chirurgii ogólnej.
W Centrum Medicover przeprowadza konsultacje chirurgiczne oraz wykonuje ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne.
Szczególne jego zainteresowania dotyczą chirurgii endokrynologicznej. Udziela konsultacji i leczy operacyjnie choroby tarczycy, przytarczyc i nadnerczy najnowocześniejszymi metodami operacyjnymi, które systematycznie latami wprowadzał do praktyki chirurgicznej.
Zabiegi dotyczące leczenia chorób tarczycy, a w szczególności leczenia raka tarczycy, przeprowadza wg. aktualnych rekomendacji, również z użyciem neuromonitoringu, czyli urządzenia do śródoperacyjnego wykrywania przebiegu nerwu krtaniowego wstecznego, odpowiedzialnego za prawidłową mowę.
Pod względem doświadczenia i ilości zabiegów operacyjnych przeprowadzonych na gruczole tarczowym, należy do czołowych chirurgów endokrynologicznych w Polsce.
Lek. Adam Umer
Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie. Posiadam II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Zajmuję się m.in. usuwaniem zmian skórnych. Udzielam również konsultacji anglojęzycznych.
Dr n.med. Adam Wiszniewski
Moje zainteresowania dotyczą szczególnie chirurgii naczyniowej, w tym zakresie udzielam również konsultacji. Zajmuję się leczeniem chorób w obrębie układu naczyniowego oraz chirurgią wewnątrznaczyniową i naczyniową układu tętniczego i żylnego.
Do każdego przypadku medycznego podchodzę indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Staram się nieść pomoc wszystkim osobom potrzebującym. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w szpitalach, klinikach oraz prywatnych gabinetach lekarskich.
Lek. Jacek Stępień
Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Szkolenie specjalizacyjne realizowałem w zakresie chirurgii ogólnej. Jestem lekarzem o dużym doświadczeniu zawodowym.
Dr n.med. Sebastian Bałasz
Ukończyłem Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuję się w:
- Chirurgii ogólnej - pełny zakres usług,
- Chirurgii stomatologicznej - pełny zakres usług
- Medycynie estetycznej - iniekcje i botox, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, fibryna autogenna.
Doświadczenie zawodowe zdobyłem m.in. Na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala im. Św. Jadwigi w Trzebnicy oraz w Szpitalu Powiatowym na Oddziale Chirurgii Ogólnej w Rawiczu.
Systematycznie biorę udział w licznych konferencjach PTCH, PTCHN i PTF. Jestem współautorem licznych prac naukowych.
Lek. Bożenna Bejm - Ziembińska
Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Posiadam II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii dziecięcej. Cenną wiedzę zdobyłam także podczas dwuletnich studiów na Uniwersytecie im. Humbodta w Berlinie.
W ramach specjalizacji zajmuję się wadami postawy, urologią oraz ortopedią urazową.
Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, budowane przez ponad 30 lat.
Dr n.med. Andrzej Lewczuk
Zainteresowania zawodowe:
- zabiegi małoinwazyjne - laparoskopia
- certyfikaty z obsługi laserów diodowych VariLite i lasera Fotona.
Zabiegi i operacje:
- Operacje z zakresu chirurgii ogólnej
- zabiegi medycyny estetycznej - laseroterapia (usuwanie zmian, naczynek, itp.)
Dr hab.n.med. Maciej Kielar
Jestem specjalistą chirurgii ogólnej i naczyniowej. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 1994 roku. W 2004 uzyskałem habilitację.
Posiadam duże doświadczenie zawodowe. Jestem wykładowcą akademickim na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach zarówno w Polsce jak i za granicą.
Jestem autorem i współautorem ponad 100 publikacji z zakresu chirurgii w naukowych pismach medycznych oraz rozdziałów w podręcznikach medycznych.