Reumatolog
Centrum Medicover - Gdynia Sea Towers

Zajmuję się leczeniem i schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych. Zlecam profilaktyczne badania okresowe, a na ich podstawie przygotowuję dedykowany plan i sposób leczenia. Udzielam konsultacji pacjentom z Polski oraz zagranicy w języku angielskim oraz rosyjskim.

Posiadam specjalizację pierwszego stopnia w zakresie chorób wewnętrznych oraz drugą specjalizację z dziedziny reumatologii. Do moich zainteresowań zawodowych należy diagnozowanie chorób wewnętrznych, w tym nadciśnienia i cukrzycy.

Rozwiń

Internista, Reumatolog
Centrum Medicover - Gdynia Sea Towers

Zajmuję się leczeniem chorób wewnętrznych. Udzielam konsultacji również pacjentom zza granicy, w języku angielskim i francuskim. Posiadam specjalizację pierwszego stopnia z zakresu chorób wewnętrznych oraz reumatologii.

Do moich zainteresowań zawodowych należy diagnostyka chorób reumatycznych i ich kompleksowa terapia. Zajmuję się pacjentami z reumatoidalnym zapaleniem stawów i cierpiących na schorzenia tkanki łącznej, również tymi w podeszłym wieku.

Rozwiń
31 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy