Pulmonolog Łódź

Szukając pulmonologa w Łodzi, warto zapoznać się z ofertą Medicover. W Łodzi, lekarze pulmonolodzy przyjmują w placówce przy ul. Piłsudskiego. Pulmonolog to lekarz, który specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób układu oddechowego.

Konsultacja pulmonologiczna wskazana jest u osób, u których obserwuje się problemy związane z układem oddychania.

Często pacjenci, którzy trafiają na pierwszą wizytę skarżą się na problemy ze złapaniem oddechu podczas wysiłku fizycznego, nawet niewielkiego, dusznościami, świszczącym oddechem, zaburzeniami oddychania, krwiopluciem czy na skutek przebytych urazów płucnych.

Niektóre z objawów świadczyć mogą o przewlekłych chorobach płuc i układu oddechowego, w związku z czym wymagają zastosowania odpowiedniego leczenia i regularnej kontroli lekarza specjalisty.

Na stronie internetowej znajdują się indywidualne profile każdego z lekarzy, gdzie każdy może dowiedzieć się, w leczeniu jakich chorób specjalizuje się wybrany lekarz. Ponadto, pacjenci mają możliwość wyrażenia opinii na temat danego lekarza, oceniając jego kompetencje i zadowolenie z wizyty.

Dla lekarzy specjalizujących się w pulmonologii z miasta Łódź wystawionych zostało prawie 100 opinii. Za pośrednictwem strony internetowej można również dokonać rezerwacji wizyty, wskazując preferowany termin, godzinę oraz lekarza.

Konsultacja u lekarza pulmonologa w Łodzi możliwa jest dla pacjentów Medicover oraz innych osób, przy czym pacjenci nie posiadający pakietu medycznego muszą liczyć się z koniecznością uiszczenia odpowiedniej opłaty. Koszt wizyty u pulmonologa w Łodzi wynosi 122 zł.

46 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy
Internista, Pediatra, Pulmonolog, Pulmonolog dziecięcy
włoski
Centrum Medicover - Piłsudskiego Łódź

Alergolog, Alergolog dziecięcy, Pulmonolog dziecięcy
Centrum Medicover - Piłsudskiego Łódź