Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Katowice Śmigiel Implant Master Clinic

Specjalistka w zakresie stomatologii ogólnej i endodoncji. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem kanałowym i zachowawczym. Lek. dent. Sylwia Puchała jako swoją zawodową pasję wymienia również stomatologię estetyczną.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rejtana Rzeszów

Studiowałam na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuję się w leczeniu protetycznym oraz kompleksowym planowaniu leczenie stomatologicznego. Najważniejszym celem leczenia jest dla mnie zadowolenia pacjenta z osiągniętego rezultatu oraz minimalna ingerencja w tkanki własne zęba, aby zamierzony efekt osiągnąć. 

Dużą uwagę przywiązuję do reedukacji stomatologicznej pacjenta i jego nawyków higienicznych, co umożliwia nam długoletnie utrzymanie satysfakcjonujących wyników leczenia.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Jestem lekarzem z 15-letnim stażem, przed studiami ukończyłam studium protetyczne (jestem technikiem dentystycznym). Z protetyką jestem związana od samego początku pracy zawodowej. Uzyskałam bezterminowe prawo wykonywania pracy jako lekarz dentysta w krajach skandynawskich. Posługuję się jęz. angielskim i szwedzkim. Znam w stopniu dostatecznym język rosyjski.

Pracowałam przez 4 lata w klinice stomatologicznej w Szwecji (Thomas Lowerton, Malmo) - gdzie zajmowałam się obok leczenia zachowawczego również planowaniem leczenia protetycznego oraz protetyką na implantach. Ukończyłam wiele kursów o bardzo rozległej tematyce (począwszy od leczenia zachowawczego, protetyki, materiałoznawstwa, implantoprotetyki, poprzez leczenie pacjentów z chorobami serca, stany nagłe w gabinecie, itp.).

Ostatnim moim większym zainteresowaniem obdarzyłam medycynę estetyczną - uzyskałam certyfikaty upoważniające do wykonywania zabiegów z zastosowaniem toksyny botulinowej (którą stosuję również do leczenia bruksizmu), kwasu hialuronowego, nici, wypełniaczy i osocza bogatoplytkowego (PRP).

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Specjalizację zawodową uzyskałam w zakresie protetyki stomatologicznej.

Zajmuję się leczeniem pacjentów z brakami jakościowymi i ilościowymi w uzębieniu za pomocą uzupełnień protetycznych (wkłady, korony, mosty) na zębach jak i na implantach oraz rehabilitacją pacjentów bezzębnych.

Ponadto przyjmuję pacjentów cierpiących z powodu zaburzeń zwarcia, z patologicznym starciem zębów, bruksizmem (zgrzytaniem, zaciskaniem zębów) oraz dolegliwościami ze strony stawów skroniowo-żuchwowych.

Wykonuję zbiegi korekty kształtu i koloru zębów z wykorzystaniem minimalnie inwazyjnych technik jak licówki kompozytowe i ceramiczne.

Leczenie związane z kompleksową rekonstrukcją zwarcia prowadzę we współpracy ze stomatologami innych specjalności w szczególności z chirurgiem i ortodontą.

Moje zainteresowania zawodowe w obrębie specjalizacji obejmują stomatologię cyfrową: diagnostykę (CBCT) oraz CAD/CAM w tym planowanie rekonstrukcji protetycznych na implantach oraz projektowanie uśmiechu. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Prosta

Studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Specjalizuję się w zakresie protetyki stomatologicznej. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 

Zajmuję się również stomatologią zachowawczą i estetyczną.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Specjalistka w zakresie protetyki stomatologicznej. Wykonuje również procedury zachowawcze oraz zabiegi stomatologii estetycznej. W pracy skupia się na holistycznym i indywidualnym podejściu do leczenia każdego pacjenta.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Kraków Podgórska, Stomatologia Medicover Kraków Bora Komorowskiego

Specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej i protetyki stomatologicznej. Zajmuje się leczeniem chorób zębów, a także odbudową uzębienia. Niezbędną do wykonywania zawodu wiedzę zdobył podczas studiów na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Lek. dent. Marcin Sadkowski systematycznie bierze też udział w licznych kursach i szkoleniach naukowych.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Inflancka, Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w:

  • odbudowie zębów po leczeniu endodontycznym: korony, endokorony,
  • odbudowie brakujących zębów - implantoprotetyka, korony, mosty na implantach,
  • poprawie estetyki uśmiechu - korony, licówki w odcinku przednim.

Regularnie biorę udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe, a także w konferencjach naukowych. Udzielam konsultacji również w języku angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Katowice Śmigiel Implant Master Clinic

Specjalistka z zakresu protetyki stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej. W swojej pracy wykorzystuje cyfrowe metody planowania uśmiechu Digital Smile Design. Umożliwia to lepszą komunikację z pacjentem dzięki prezentacji możliwych efektów leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Specjalistka w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Zajmuje się również wykonywaniem zabiegów z zakresu implantoprotetyki oraz leczy zaburzenia okluzji. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Anna Dermanowska zalicza także stomatologię estetyczną, ze szczególnym uwzględnieniem licówek. W pracy stosuje najnowocześniejsze metody leczenia, bazujące na wizualizacji możliwych efektów oraz fotografii.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalizację z protetyki ukończyłam w 2016 roku, zdając egzamin specjalizacyjny. Zdobywałam doświadczenie w zakresie prac ruchomych (m.in. protezy szkieIetowe) i stałych (licówek, koron, mostów, nakładów). Do moich sukcesów zawodowych zaliczam kilkanaście kompleksowych prac stałych z zastosowaniem mostów, koron, nakładów. Wykonywałam również zaawansowane prace z podwyższeniem zwarcia. Leczyłam także pacjentów z zastosowaniem licówek ceramicznych na wielu zębach.

Mój kierunek rozwoju to poprawa uśmiechu z zastosowaniem licówek, koron, nakładów. Interesuję się nowoczesnymi technologiami takimi jak skaner czy CBCT.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Puławska

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej i protetyki stomatologicznej. Zajmuje się estetyczną odbudową zębów w oparciu o wykorzystanie m.in.: licówek, koron, mostów i wkładów koronowych (onlay, inlay, overlay). W pracy zawodowej realizuje przebudowy zwarcia, stosuje także techniki takie jak: wax-up, mock-up i flow injection.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Prosta

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu odbudowy protetycznej zębów. Wykonuje również procedury zaliczane do medycyny estetycznej. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Lidia Sitko zalicza również leczenie bruksizmu.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej i protetyki. Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz wykonuje procedury z zakresu protetyki stomatologicznej. Lek. dent. Aneta Garczyńska jako swoje zainteresowania zawodowe wymienia też kwestie związane z zaburzeniami zwarcia oraz stomatologią estetyczną.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Wrocław

Specjalistka w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Pomaga pacjentom odzyskać pełny i piękny uśmiech. W 2021 roku lek. dent. Katarzyna Calik została uhonorowana tytułem „Najbardziej zdigitalizowanego lekarza” przyznawanym przez Medicover Stomatologia.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Protetyk stomatologiczny