Ortopeda, Ortopeda dziecięcy
Centrum Medicover - Poznań Malta

Wykształcenie zdobyłem na Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizuję się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, a w sposób szczególny interesuję się ortopedią i traumatologią dzieci. Regularnie podnoszę swoje kompetencje podczas różnorodnych szkoleń oraz sympozjów. Zajmuję się wykonywaniem badań ultrasonograficznych dotyczących stawów kończyny dolnej, a także profilaktyką obejmującą badania bioder i niemowląt. 

Posiadam duże doświadczenie zawodowe zdobyte głównie w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. W. Degi w Poznaniu.

Rozwiń
314 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Ortopeda dziecięcy
Centrum Medicover - Poznań Malta

USG narządu ruchu

Rozwiń

Ortopeda dziecięcy
Centrum Medicover - Poznań Malta

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Poznaniu gdzie zdobyłem tytuł doktora nauk medycznych. Specjalizuje się w ortopedii dziecięcej. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe które zdobyłem podczas pracy w Klinice Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

W ramach konsultacji zajmuje się konsultacją ortopedyczną i USG stawów biodrowych.

Regularnie uczestniczę w wielu kursach a także szkoleniach m.in. w Kursach i Stażach Zagranicznych, Organizacji i Udział w Konferencjach Naukowych, Projektach i Grantach Naukowych.

Jestem również autorem licznych publikacji naukowych w swojej specjalizacji t.j. Harasymczuk Piotr ; Głowacki Maciej ; Wojtków Magdalena Reliability of a new smartphone accessory for scoliosis measurements. J. Med. Device 2020 : Vol. 14, nr 4, p. 1-5, Andrusiewicz Mirosław ; Harasymczuk Piotr ; Janusz Piotr ; Biecek Przemysław ; Żbikowska Aleksandra ; Kotwicka Małgorzata ; Kotwicki Tomasz TIMP2 polymorphisms association with curve initiation and progression of thoracic idiopathic scoliosis in the Caucasian females. J. Orthop. Res. 2019 : Vol. 37, nr 10, p. 2217-2225.

Posiadam członkostwo w Polskim Towarzystwie Ortopedycznym i Traumatologicznym a także American Academy for Cerebral Palsy and Developmental Medicine.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Ortopeda dziecięcy Poznań