Neurolog
Centrum Medicover - Lublin

Specjalizuję się w zakresie neurologii. Biegle posługuję się językami: angielski i rosyjski. Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie i posiadam II stopień specjalizacji w neurologii.

Jestem członkiem Lubelskiej Izby Lekarskiej, uczestniczyłem w kursach z badań dopplerowskich tętnic zewnątrz i wewnątrzczaszkowych, bólu i zawrotów głowy, zespołów bólowych kręgosłupa i korzeniowych, choroby Parkinsona i chorób naczyniowych mózgu.

Rozwiń

Neurolog
Centrum Medicover - Strzegomska Wrocław, Centrum Medicover - Lublin, Centrum Medicover Wapiennikowa

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuję się w zakresie neurologii. Członkini Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Aktywnie uczestniczę w licznych konferencjach i szkoleniach naukowych krajowych i międzynarodowych z zakresu neurologii. 

Ukończyłam szkolenie z diagnostyki neurosonologicznej- posiadam certyfikat PTU z diagnostyki ultrasonograficznej tętnic domózgowych. 

 

Doświadczenie neurologiczne poszerzam w codziennej praktyce oraz na licznych dedykowanych kursach gdzie stale aktualizuję i uzupełniam wiedzę medyczną. 

 

W swojej praktyce zajmuję się w szczególności diagnostyką i leczeniem bólu przewlekłego różnego pochodzenia, napięciowych oraz migrenowych bólów głowy, zespołów bólowych kręgosłupa oraz leczeniem bólu neuropatycznego.

Rozwiń

Neurolog
Centrum Medicover - Lublin

Jako lekarz specjalizuję się w chorobach pozapiramidowych - Choroba Parkinsona, Chorobami neurozwyrodnieniowymi, zespołem bólowym (bóle głowy, bóle kręgosłupa). Ukończyłam studia na Akademii Medycznej. Doświadczenie w zawodzie zdobyłam podczas pracy na oddziałach szpitalnych, w klinikach, szpitalach. 

Rozwiń
43 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy
Lista lekarzy dla: Neurolog Lublin