Neurolog
Centrum Medicover - Gdańsk Forum

Ukończyłam Wydział Lekarski na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Praktykę zawodową odbyłam w Szpitalu im. M. Kopernika w Gdańsku na oddziele neurologicznym i udarowym. Staram się nieść profesjonalną pomoc swoim pacjentom, dlatego uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach podnoszących moje kwalifikacje zawodowe. Specjalizuję się w:

  • chorobach demielinizacyjnych
  • neuroimmunologii
Rozwiń
32 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Neurolog
Centrum Medicover - Grunwaldzka

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizuję się w zakresie neurologii. W ramach swojej specjalizacji dyplomowej zajmuję się neurologią, balneologią i medycyną fizykalną. 

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę medyczną poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach naukowych z zakresu neurologii. 

Rozwiń

Neurolog
Centrum Medicover - Gdańsk Forum

Specjalizuje się w neurologii pierwszego i drugiego stopnia. Wiedzę zdobyłam na a Akademii Medycznej w Gdańsku. Praktykę zawodową odbyłam m.in. w UCK Klinika Neurologii Dorosłych.

Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach aby zapewnić pacjentom jak najlepsza pomoc.

Jestem autorką publikacji Krwotok śródmózgowy – Neurologia i Neurochirurgia Polska.

 

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Neurolog Gdańsk