Internista, Lekarz medycyny pracy
Centrum Medicover - Grunwaldzka

Internista, Lekarz medycyny pracy
Centrum Medicover - Grunwaldzka

Internista, Lekarz medycyny pracy
Centrum Medicover - Gdańsk Forum

Jako lekarz ukończyłam Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Specjalizuje się w zakresie chorób wewnętrznych oraz w zakresie medycyny pracy.

Bardzo dobrze znam język niemiecki.

Posiadam duże doświadczenie zawodowe które zdobyłam za granicą jak i w kraju.

Zdobyłam wszelkie uprawnienia związane z medycyną pracy np. uprawnienia do badań kandydatów na kierowców oraz uprawnienia do badań osób starających się o zezwolenie na broń.

Rozwiń

Diabetolog, Hepatolog, Internista, Lekarz chorób zakaźnych
Centrum Medicover - Gdańsk Forum

W 1993 r. ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku. Posiadam specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych, zakaźnych i diabetologii. W ramach specjalizacji zajmuję się chorobami wątroby, chorobami odkleszczowymi (bolerioza), leczeniem cukrzycy typu 1 i 2, wtórnej cukrzycy ciążowej, zespołem metabolicznym. Regularnie biorę udział w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach i zjazdach naukowych, aby nieustannie poszerzać swoją wiedzę medyczną.

Rozwiń

Internista, Lekarz medycyny rodzinnej, Lekarz medycyny rodzinnej dzieci
Centrum Medicover - Gdańsk Forum

Specjalizuję się w zakresie medycyny rodzinnej, którą ukończyłem w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu medycyny rodzinnej. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe.

Rozwiń

Immunolog, Immunolog dziecięcy, Internista, Lekarz medycyny podróży, Lekarz medycyny podróży dzieci, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Gdańsk Forum

Jestem doktorem nauk medycznych. Dyplom lekarza medycyny uzyskałam kończąc studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku.

Szkolenie specjalizacyjne II stopnia zrealizowałam w zakresie pediatrii. Ponadto posiadam uprawnienia lekarza medycyny podróży. W sposób szczególny interesuję się zagadnieniami związanymi z immunologią.

Rozwiń

Internista, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Gdańsk Forum, Centrum Medicover - Elektronowa

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych i pediatrii. Zajmuję się zdrowym żywieniem dzieci oraz diagnostyką i leczeniem chorób zakaźnych. Przyjmuję również pacjentów anglo- i niemieckojęzycznych.

Rozwiń

Internista
Centrum Medicover - Gdańsk Forum

Interesuje mnie interna, która daje szersze spojrzenie na problemy medyczne, a szczególnie ta, która czerpie z aktualnej wiedzy opartej na zasadach Evidence-Based Medicine

Zwracam szczególną uwagę na komunikację między pacjentem a lekarzem, na potrzeby psychologiczne chorych (a nie jedynie somatyczne)

Praca m.in. w POZ czy praktyki we włoskiej opiece socjalnej nauczyły mnie z kolei wychodzenia poza zakres zainteresowań interny, uwzględnianie problemów z innych dziedzin medycznych i psychosocjalnych.

Jako lekarz powołuję się na klauzule sumienia.

Rozwiń
184 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Internista
Centrum Medicover - Grunwaldzka

Studia medyczne ukończyłam w gdańskiej Akademii Medycznej. Specjalizację zawodową uzyskałam w zakresie chorób wewnętrznych. Jestem lekarzem o dużym doświadczeniu, zdobywanym głównie w pracy jako lekarz internista w gabinetach specjalistycznych.

Realizuję także wizyty domowe. W związku z tym, że bardzo dobrze znam j. rosyjski, istnieje możliwość umówienia konsultacji w języku obcym.

Rozwiń

Internista, Reumatolog
Centrum Medicover - Grunwaldzka

Internista, Pulmonolog
Centrum Medicover - Gdańsk Forum

Jestem specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz chorób płuc. Ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku. W ramach specjalizacji zajmuję się wykonywaniem badań endoskopowych dróg oddechowych. 

Staż specjalizacyjny odbyłam w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, tak zdobyłam pierwsze doświadczenie medyczne. 

Regularnie biorę udział w wielu konferencjach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Internista Gdańsk