Dietetyk
Centrum Medicover Czerwone Maki

Posiadam specjalizację z dietetyki którą ukończyłam w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także specjalizację z psychodietetyki zdobytą na Uniwersytecie SWPS. W ramach specjalizacji udzielam konsultacji dietetycznej osobom dorosłym i dzieciom. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas pracy na Oddziale (Psychiatrii, Dorosłych, Dzieci i Młodzieży) w Szpitalu Uniwersyteckiego w Krakowie. Jestem autorką publikacji w magazynie branżowym Fizjoterapii Funkcjonalnej wydawnictwa ,, Wiedza i Praktyka”. Regularnie biorę udział w konferencjach, szkoleniach poszerzających zdobytą wiedzę m.in. II Międzynarodowa Konferencja Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Rozwiń

Dietetyk
Centrum Medicover Czerwone Maki

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuję się w zakresie dietetyki klinicznej. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji dietetycznych osobom dorosłym z zaburzeniami metabolicznymi. 

Rozwiń
49 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Dietetyk
Centrum Medicover - Kraków Podgórska

Ukończyłam Małopolską Wyższą Szkołę Zawodową w Krakowie o specjalizacji z dietetyki dorosłych. Na co dzień udziela konsultacji dietetycznych. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki, poprze udział w szkoleniach i kursach. Wiedzę w zawodzie zdobyłam na Oddziałach, Poradniach i podczas praktyk lekarskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dietetyk Kraków