Chirurg stomatolog, Dentysta
Stomatologia Medicover Żelazna

Jestem lekarzem dentystą, który zajmuje się realizowaniem zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Wykształcenie zdobyłem podczas wieloletnich studiów na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Ukończyłem także licencjat z technik dentystycznych na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę na Oddziale Chirurgii Szczękowo Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Św. Barbary w Sosnowcu.

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Katowice Śmigiel Implant Master Clinic

Specjalistka z zakresu periodontologii. Zajmuje się leczeniem chorób przyzębia, zapaleń dziąseł. Wykonuje zabiegi plastyczno-estetycznej chirurgii periodontologicznej i implantologicznej. Realizuje procedury z zakresu periodontologicznego przygotowania do leczenia ortodontycznego i implantologicznego.

Rozwiń

Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Graniczna

Doktor nauk medycznych specjalizujący się w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Zajmuje się uzupełnianiem braków zębowych różnymi metodami. Dokonuje kompleksowych metamorfoz uśmiechu. W pracy zawodowej zajmuje się również implantologią.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Ortodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Graniczna

Doktor nauk medycznych realizująca procedury z zakresu ortodoncji, a także chirurgii stomatologicznej. Leczy wady zgryzu i nieprawidłowości zębowe m.in. przy użyciu niewidocznych aparatów Invisalign. Zajmuje się leczeniem interdyscyplinarnym – zachowawczym, chirurgicznym i protetycznym.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Żelazna

Lekarz dentysta zajmująca się realizowaniem usług z zakresu stomatologii ogólnej. Wykonuje zabiegi zachowawcze, związane m.in. z leczeniem ubytków próchnicowych i zakładaniem wypełnień.

Lek. dent. Agata Białożyt udziela konsultacji również w języku angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover Graniczna

Lekarz dentysta, która realizuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej. Przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Podczas rekonstrukcji uzębienia przywraca naturalną funkcję oraz anatomię zębów. Lek. dent. Polę Barczyk pasjonuje również dziedzina stomatologii estetycznej i ortodoncji.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Graniczna, Stomatologia Medicover Żelazna

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Konsultacji udzielam osobom dorosłym oraz dzieciom. Zajmuję się wybielaniem zębów i leczeniem zachowawczym. 

Systematycznie dbam o rzetelność i aktualność mojej wiedzy, dlatego też uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach z zakresu leczenia stomatologicznego. Ukończyłam m.in. Kurs "Nowoczesne techniki kompozytowe w stomatologii" oraz "Korona protetyczna czy onlay/inlay w zębach po leczeniu endodontycznym".

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Żelazna

Lekarz dentysta, która realizuje procedury w zakresie protetyki stomatologicznej. Wykonuje zabiegi związane ze stałymi i ruchomymi uzupełnieniami protetycznymi. Zajmuje się także stomatologią estetyczną i rekonstrukcjami zachowawczymi. Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Anna Jagusiewicz-Zamojska zalicza również periodontologię.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Katowice Śmigiel Implant Master Clinic

Doktor nauk medycznych, która realizuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej. Zajmuje się m.in. odbudową estetyczną zębów w odcinku bocznym oraz przednim. Domeną dr n. med. Anny Babczyńskiej-Staszewskiej jest leczenie białych plam oraz wczesnych stadiów próchnicy z użyciem bezinwazyjnych i bezbolesnych metod.

Na co dzień przyjmuje pacjentów w klinice Śmigiel Implant Master Clinic w Katowicach.

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Żelazna

Lekarz dentysta realizująca procedury z zakresu ortodoncji i protetyki stomatologicznej. Leczy wady zgryzu i koryguje nieprawidłowości zębowe wykorzystując do tego różnorodne metody – aparaty stałe, ruchome, a także niewidoczne nakładki Invisalign. Zajmuje się również odbudową uzębienia za pomocą uzupełnień protetycznych.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Żelazna

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie kończę specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Staż specjalizacyjny odbyłem w licznych placówkach również za granicą m.in. w Monako, w Monachium, w Dubaju i we Frankfurcie.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Graniczna

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej. Kompleksowo leczy zęby z próchnicy i zakłada estetyczne wypełnienia. Lek. dent. Anna Fornal do swoich zainteresowań zawodowych zalicza również techniki stomatologii małoinwazyjnej. Dzięki ich zastosowaniu może przeprowadzać zabiegi sprawniej i skuteczniej.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Żelazna

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Realizuję zabiegi z zakresu:

  • protetyki stomatologicznej - korony, mosty, endokorony, protezy ruchome, diagnostyka i leczenie dysfunkcji narządu żucia;
  • stomatologii zachowawczej, endodoncji;
  • chirurgii stomatologicznej - usuwanie zębów.

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, dzięki któremu mogę nieść profesjonalną pomoc moim pacjentom. Systematycznie również biorę udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta Katowice