Dentysta
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w klinikach w Szczecinie oraz Policach. 

W obrębie specjalizacji interesuję się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją, chirurgią stomatologiczną oraz protetyką. Zajmuję się również leczeniem ubytków zębów związanych z próchnicą, ale także zabezpieczeniem złamania zębów oraz chorobami miazgi. 

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach oraz konferencjach, które pozwalają mi nieustannie podnosić kompetencje zawodowe.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Jestem specjalistą stomatologii zachowawczej. Zajmuję się także endodoncją, pedodoncją, chirurgią stomatologiczną oaz periodontologią i protetyką stomatologiczną.

Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Staż specjalizacyjny odbyłam w Gabinecie Stomatologicznym "Dentus" w Szczecinie. Prowadzę również własny gabinet "Kuldent" w Mieszkowicach. 

Ukończyłam szkolenie w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta. Dobrze znam język angielski co umożliwia mi prowadzenie konsultacji w tym języku.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Lekarz dentysta specjalizująca się w stomatologii zachowawczej. Zajmuje się leczeniem zębów u osób dorosłych. Usuwa zmiany chorobowe (m.in. próchnicowe) oraz zakłada estetyczne wypełnienia. Lek. dent. Małgorzata Ośko wykonuje również kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Specjalistka w zakresie leczenia zachowawczego. Wykonuje zabiegi związane z usuwaniem próchnicy i zakładaniem wypełnień. Zajmuje się również stomatologią estetyczną oraz endodoncją mikroskopową, tzn. leczy zęby kanałowo z użyciem sprzętu powiększającego umożliwiającego bardziej precyzyjne i skuteczne działanie.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem specjalistą pierwszego stopnia stomatologii ogólnej. Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Szkole Podstawowej oraz prowadzenie prywatnego gabinetu stomatologicznego.

Konsultacji udzielam osobom dorosłym i dzieciom. 

Rozwiń

Dentysta, Ortodonta
Stomatologia Medicover - Szczecin

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizuję się w ortodoncji. Staż odbyłam w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz w Elektoralna Dental Clinic. Posiadam duże doświadczenie w wykonywanym zawodzie. 

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Jestem specjalistą stomatologii zachowawczej. Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny. 

Udzielam konsultacji osobom dorosłym. Istnieje możliwość odbycia wizyty w języku angielskim i niemieckim.

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Po ukończeniu studiów kontynuowałam naukę w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti - Aging w Warszawie,a następnie zrealizowałam studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej. 

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w zachodniopomorskich placówkach stomatologicznych, głównie w Szczecinie. Jestem członkiem PTTS w Szczecinie.

Stale rozwijam swoje zawodowe kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz sympozjach i konferencjach z dziedziny stomatologii, uzyskując certyfikaty potwierdzające umiejętności.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką stomatologii, którą ukończyłam na Pomorskiem Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Dbam o to, by moja wiedza była jak najbardziej aktualna dlatego często uczestniczę w licznych szkoleniach, kursach oraz sympozjach.

Udzielam konsultacji również w j. angielskim.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. W obrębie stomatologii lekarz specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. 

Swój staż podyplomowy realizowałem w NZOZ "Chirantjus" w Kaliszu, po jego zakończeniu podjąłem się pracy w szczecińskich klinikach stomatologicznych. 

Stale rozwijam swoje zawodowe kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Brałem udział w kursach związanych z współczesnymi technikami diagnostycznymi i terapeutycznymi w endodoncji.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. 

W obrębie stomatologii interesuję się przede wszystkim protetyką oraz stomatologią zachowawczą. Uzyskałam certyfikat związany z leczeniem endodontycznym. Udzielam konsultacji także w zakresie chirurgii stomatologicznej oraz protetyki.

Konsultacje stomatologiczne realizowane są w zakresie profilaktyki chorób zębów, a jeśli zachodzi taka potrzeba podejmowane są czynności diagnostyczne i lecznicze, odpowiednie do indywidualnych potrzeb pacjenta. 

Rozwiń

Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną o specjalizacji lekarz dentysta. Specjalizuje się w zakresie protetyki, implantoprotetyki, implantów oraz chirurgii.

Swoje doświadczenie zawodowe regularnie poszerzam poprzez udział w wielu kursach, szkoleniach.

Jest możliwość odbycia wizyty w języku angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Implantolog, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Regularnie poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Zdobyłem wyróżnienie na konferencji im. Michała Kłopotowskiego w Łodzi.

Jestem autorem wielu publikacji w czasopiśmie ArtDent.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Staż zawodowy odbywałem w szpitalu MWiA w Szczecinie.

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe zdobywane w polskich oraz brytyjskich placówkach stomatologicznych. Pracowałem m.in. w Private Medical Center London oraz w Gabinetach Stomatologii Estetycznej na terenie Szczecina. 

W obrębie moich zainteresowań zawodowych mogę wskazać stomatologię zachowawczą, estetyczną, protetykę stomatologiczną oraz endodoncję. Nieustannie rozwijam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Brama Portowa

Lekarz dentysta specjalizująca się w stomatologii ogólnej. Zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju procedur zachowawczych, m.in. usuwaniem zmian próchnicowych i zakładaniem wypełnień. Realizuje również kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Dentysta Szczecin