Sylwia Szeweluk
Sylwia Szeweluk

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką stomatologii, którą ukończyłam na Pomorskiem Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Dbam o to, by moja wiedza była jak najbardziej aktualna dlatego często uczestniczę w licznych szkoleniach, kursach oraz sympozjach.

Udzielam konsultacji również w j. angielskim.

Rozwiń
Bożena Lembas
Bożena Lembas

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. 

W obrębie stomatologii interesuję się przede wszystkim protetyką oraz stomatologią zachowawczą. Uzyskałam certyfikat związany z leczeniem endodontycznym. Udzielam konsultacji także w zakresie chirurgii stomatologicznej oraz protetyki.

Konsultacje stomatologiczne realizowane są w zakresie profilaktyki chorób zębów, a jeśli zachodzi taka potrzeba podejmowane są czynności diagnostyczne i lecznicze, odpowiednie do indywidualnych potrzeb pacjenta. 

Rozwiń
Natalia Poszumska
Natalia Poszumska

Dentysta, Ortodonta
Centrum Medicover - Szczecin

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizuję się w ortodoncji i implantologii. Staż odbyłam w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz w Elektoralna Dental Clinic. Posiadam duże doświadczenie w wykonywanym zawodzie. 

Rozwiń
Magdalena Mitrowska - Guźminska
Magdalena Mitrowska - Guźminska

Dentysta, Periodontolog
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Po ukończeniu studiów kontynuowałam naukę w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti - Aging w Warszawie,a następnie zrealizowałam studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej. 

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w zachodniopomorskich placówkach stomatologicznych, głównie w Szczecinie. Jestem członkiem PTTS w Szczecinie.

Stale rozwijam swoje zawodowe kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz sympozjach i konferencjach z dziedziny stomatologii, uzyskując certyfikaty potwierdzające umiejętności.

Rozwiń

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w klinikach w Szczecinie oraz Policach. 

W obrębie specjalizacji interesuję się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją, chirurgią stomatologiczną oraz protetyką. Zajmuję się również leczeniem ubytków zębów związanych z próchnicą, ale także zabezpieczeniem złamania zębów oraz chorobami miazgi. 

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach oraz konferencjach, które pozwalają mi nieustannie podnosić kompetencje zawodowe.

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Posejdon

Jestem specjalistą stomatologii zachowawczej. Zajmuję się także endodoncją, pedodoncją, chirurgią stomatologiczną oaz periodontologią i protetyką stomatologiczną.

Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Staż specjalizacyjny odbyłam w Gabinecie Stomatologicznym "Dentus" w Szczecinie. Prowadzę również własny gabinet "Kuldent" w Mieszkowicach. 

Ukończyłam szkolenie w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta. Dobrze znam język angielski co umożliwia mi prowadzenie konsultacji w tym języku.

Rozwiń

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem specjalistą pierwszego stopnia stomatologii ogólnej. Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Szkole Podstawowej oraz prowadzenie prywatnego gabinetu stomatologicznego.

Konsultacji udzielam osobom dorosłym i dzieciom. 

Rozwiń

Dentysta
Stomatologia Medicover Posejdon

Jestem specjalistą stomatologii zachowawczej. Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny. 

Udzielam konsultacji osobom dorosłym. Istnieje możliwość odbycia wizyty w języku angielskim i niemieckim.

Rozwiń

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Specjalizuję się w:

  • protetyce stomatologicznej
  • chirurgii przedprotetycznej
  • rehabilitacji stawu skroniowo- żuchwowego
  • bruksizmie
  • stomatologii estetycznej.

Dbam o to by moja wiedza była zawsze aktualna i profesjonalna, dlatego też regularnie biorę udział w licznych szkoleniach i kursach. 

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Posejdon

Chirurg stomatolog, Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny z najwyższą średnią ocen na roku. Specjalizuję się w chirurgii stomatologicznej. W ramach tej specjalizacji wykonuje zabiegi ekstrakcji zębów w tym zębów zatrzymanych i plastykę połączenia ustno-zatokowego. Zajmuję się także leczeniem ropni i odsłanianiem zębów zatrzymanych.

Zapraszam również na zabiegi higienizacyjne. 

Szkolenie specjalizacyjne odbyłem w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej SPSK nr 1 w Szczecinie.

Jestem współautorem dwóch publikacji naukowych. Regularnie biorę udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. 

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Centrum Medicover - Szczecin
Lista lekarzy dla: Dentysta Szczecin