Irmina Galon
Irmina Galon

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w gabinetach stomatologicznych i centrach dentystycznych. 

Nieustannie rozwijam swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkolenia, a także sympozjach o tematyce stomatologicznej. Uzyskałam certyfikaty m. in. w zakresie endodoncji.

Rozwiń

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w klinikach w Szczecinie oraz Policach. 

W obrębie specjalizacji interesuję się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją, chirurgią stomatologiczną oraz protetyką. Zajmuję się również leczeniem ubytków zębów związanych z próchnicą, ale także zabezpieczeniem złamania zębów oraz chorobami miazgi. 

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach oraz konferencjach, które pozwalają mi nieustannie podnosić kompetencje zawodowe.

Rozwiń

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Lekarz specjalizuje się w:

  • protetyce
  • stomatologii zachowawczej
  • pedodoncji
Rozwiń

Dentysta
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Staż zawodowy odbywałem w szpitalu MWiA w Szczecinie.

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe zdobywane w polskich oraz brytyjskich placówkach stomatologicznych. Pracowałem m.in. w Private Medical Center London oraz w Gabinetach Stomatologii Estetycznej na terenie Szczecina. 

W obrębie moich zainteresowań zawodowych mogę wskazać stomatologię zachowawczą, estetyczną, protetykę stomatologiczną oraz endodoncję. Nieustannie rozwijam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. W obrębie stomatologii lekarz specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. 

Swój staż podyplomowy realizowałem w NZOZ "Chirantjus" w Kaliszu, po jego zakończeniu podjąłem się pracy w szczecińskich klinikach stomatologicznych. 

Stale rozwijam swoje zawodowe kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Brałem udział w kursach związanych z współczesnymi technikami diagnostycznymi i terapeutycznymi w endodoncji.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Implantolog
Centrum Medicover - Szczecin
Lista lekarzy dla: Dentysta Szczecin