Chirurg
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Posiadam I i II st. specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.

Uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych. Moje doświadczenie obejmuje m.in. prowadzenie Prywatnej Praktyki Lekarskiej w Szczecinie.

W ramach specjalizacji zajmuję się leczeniem schorzeń z zakresu chirurgii ogólnej oraz wykonywaniem zabiegów ambulatoryjnych.

Rozwiń
67 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog
Stomatologia Medicover - Szczecin

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny z najwyższą średnią ocen na roku. Realizuję procedury z zakresu chirurgii stomatologicznej. W ramach tej specjalizacji wykonuję zabiegi ekstrakcji zębów w tym zębów zatrzymanych i plastykę połączenia ustno-zatokowego. Zajmuję się także leczeniem ropni i odsłanianiem zębów zatrzymanych.

Szkolenie specjalizacyjne odbyłem w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej SPSK nr 1 w Szczecinie.

Jestem współautorem dwóch publikacji naukowych. Regularnie biorę udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. 

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Szczecin

Lekarz stomatolog realizujący procedury z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyki. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu wymienionych specjalności, w tym m.in. zakładaniem implantów zębowych i procedurami protetyki na implantach. Lek. dent. Paweł Kozak realizuje też różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne związane np. z usuwaniem zębów.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Chirurg Szczecin