Chirurg, Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy
Centrum Medicover - Pomorska Łódź

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Zawodowo zajmuję się leczeniem pacjentów, w szczególności dzieci. Ukończyłem dwie specjalizacje II stopnia związane z leczeniem najmłodszych pacjentów. Pierwsza z nich w zakresie chirurgii dziecięcej, a druga w zakresie urologii dziecięcej. Wśród najczęstszych dolegliwości, z jakimi zgłaszają się pacjenci pojawiają się: stulejka, żylaki powrózka nasiennego, niezstąpione jądro czy  wrodzone wady w obrębie układu moczowego.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalistka chirurgii stomatologicznej z 20-letnim doświadczeniem. W ramach pracy zawodowej zajmuje się pełnym zakresem usług chirurgicznych. Są to m.in.:

  • ekstrakcje zębów (w tym zębów zatrzymanych),
  • odsłanianie zębów zatrzymanych do celów ortodontycznych,
  • usuwanie torbieli korzeniowych,
  • resekcje korzeni zęba,
  • odbudowy wyrostka zębodołowego,
  • podcinanie wędzidełek,
  • usuwanie chirurgiczne zmian na błonie śluzowej.
Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta
Centrum Medicover Rydza-Śmigłego

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuję się w zakresie chirurgii stomatologicznej. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w licznych placówkach stomatologicznych w kraju oraz za granicą.

Udzielam także konsultacji w języku włoskim.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Lekarz dentysta specjalizujący się w dziedzinach chirurgii stomatologicznej i implantologii. Zajmuje się wykonywaniem wszelkich zabiegów w zakresie klasycznej chirurgii stomatologicznej. Realizuje też procedury implantologiczne w podstawowym zakresie, chcąc rozwijać się w tym kierunku w kolejnych latach. Lek. dent. Bartłomiej Burczyński wykonuje też m.in. zabiegi protetyki adhezyjnej i flow-injection.

Rozwiń

Chirurg, Chirurg dziecięcy
Centrum Medicover Rydza-Śmigłego

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuję się w zakresie chirurgii i onkologii dziecięcej. Jestem autorem publikacji wielu naukowych. Przyjmuję pacjentów anglojęzycznych. 

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Lekarz stomatolog specjalizujący się w dziedzinach implantologii i chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się m.in. wszczepianiem implantów, ekstrakcjami zębów zatrzymanych oraz odbudową (regeneracją) brakujących kości.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Lekarz dentysta specjalizujący się w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Zajmuje się również implantologią, implantoprotetyką oraz chirurgią stomatologiczną. Pomaga pacjentom odzyskać pełny i piękny uśmiech m.in. dzięki wstawianiu uzupełnień protetycznych czy wszczepianiu implantów zębowych.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Chirurg Łódź