Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Centrum Medicover - Gliwice

Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach uzyskując uprawnienia do pracy jako lekarz stomatolog.

Pomagam pacjentom wymagającym opieki w zakresie stomatologii zachowawczej i profilaktyki. Wykonuję leczenie endodontyczne.

W sposób szczególny interesuję się tematyką stomatologii estetycznej. Udzielam konsultacji również w j. angielskim.

Rozwiń

Chirurg
Centrum Medicover - Gliwice

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarski w Zabrzu. Specjalizuję się w zakresie chirurgii ogólnej. W swojej codziennej praktyce zajmuję się leczeniem przepuklin brzusznych i pachwinowych, kamicy pęcherzyka żółciowego, głównie laparoskopowo. Schorzeń proktologicznych, jak żylaki odbytu, chorób jamy brzusznej i jelit wymagających leczenia chirurgicznego w tym laparoskopowych resekcji jelit. Chirurgii zmian skórnych, takich jak brodawki i znamiona oraz podskórnych  (tłuszczaki, kaszaki i wiele innych), a także leczeniu ran ostrych oraz przewlekłych, ropni, oparzeń. Staram się stale rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę, aby zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę. 

Rozwiń
40 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Chirurg, Proktolog
Centrum Medicover - Gliwice

Udzielam konsultacji w zakresie chirurgii oraz proktologii. Zajmuję się chirurgią zabiegową i zachowawczą, w tym leczeniem operacyjnym. Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Ukończyłem specjalizację drugiego stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. Posiadam ponad 20 lat doświadczenia zawodowego jako asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej katowickiego Szpitala Klinicznego. Zdobyłem certyfikaty kursów z zakresu przeprowadzania USG jamy brzusznej oraz USG naczyń.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Chirurg Gliwice