Chirurg stomatolog, Implantolog
Stomatologia Medicover Gdynia Kazimierza Górskiego

Lekarz dentysta zajmujący się realizowaniem zabiegów w zakresie chirurgii stomatologicznej i implantologii. W pracy zawodowej stawia na wykorzystanie najnowocześniejszych metod, jakie daje współczesna stomatologia (m.in. praca w powiększeniu czy cyfrowe projektowanie uśmiechu). Zwraca też dużą uwagę na kompleksowe podejście do leczenia dentystycznego.

Rozwiń

Chirurg dziecięcy
Centrum Medicover - Gdynia Górskiego

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w zakresie chirurgii dziecięcej. W ramach swojej specjalizacji udzielam konsultacji chirurgicznych pacjentom do 18 roku życia. Ponadto wykonuję zabiegi resekcji zmian skórnych oraz wrastających paznokci. 

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta
Stomatologia Medicover Gdynia Kazimierza Górskiego

Lekarz dentysta realizujący procedury z zakresu chirurgii stomatologicznej. Wykonuje różnego rodzaju zabiegi, w tym m.in. usuwanie (ekstrakcje) zębów i procedury związane z przygotowaniem jamy ustnej do leczenia implantologicznego i protetycznego. Lek. dent. Kosma Mazur zajmuje się również implantologią.

Rozwiń

Chirurg
Centrum Medicover - Gdynia Sea Towers

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w zakresie chirurgii ogólnej. W ramach mojej specjalizacji wykonuję zabiegi chirurgiczne. Konsultacji lekarskich udzielam osobom dorosłym. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w oddziałach szpitalnych w Lęborku i Wejherowie. 

Rozwiń
78 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy
Lista lekarzy dla: Chirurg Gdynia