Chirurg stomatolog, Implantolog
Stomatologia Medicover Gdynia Kazimierza Górskiego

Chirurg
Centrum Medicover - Gdynia Górskiego
41 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Chirurg dziecięcy
Centrum Medicover - Gdynia Górskiego

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w zakresie chirurgii dziecięcej. W ramach swojej specjalizacji udzielam konsultacji chirurgicznych pacjentom do 18 roku życia. Ponadto wykonuję zabiegi resekcji zmian skórnych oraz wrastających paznokci. 

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Implantolog
Stomatologia Medicover Gdynia Kazimierza Górskiego

Lekarz dentysta specjalizujący się w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Wykonuje różnego rodzaju zabiegi, w tym m.in. usuwanie (ekstrakcje) zębów i procedury związane z przygotowaniem jamy ustnej do leczenia implantologicznego i protetycznego. Lek. dent. Kosma Mazur zajmuje się również implantologią.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Gdynia Górskiego

Lekarz dentysta, która specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji (leczenie kanałowe) i protetyce stomatologicznej. Zajmuje się m.in. uzupełnianiem braków zębowych (korony, mosty), a także wykonywaniem zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej (m.in. licówki).

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Chirurg Gdynia