XVI Konferencja Medicover

08.06.2021
Już 12 czerwca w godzinach od 9.00 do 15.00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie naukowe pod patronatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej ‒ XVI Konferencja Medicover pt. Pacjent po COVID-19 – jak diagnozować i leczyć, gdy nie mamy standardów.

Z uwagi na utrzymującą się pandemię konferencja odbędzie się w formule online. Temat jest gorący, ponieważ dotyczy opieki nad pacjentami po COVID-19.

Uczestnicy tego wydarzenia będą mieli możliwość zapoznania się z postępami w diagnostyce i leczeniu pacjentów z powikłaniami po COVID-19, a prelegentami będą wybitni  i znani eksperci z dziedzin m.in.: wirusologii, kardiologii, pulmonologii, medycyny rodzinnej, pediatrii i psychiatrii. Z naszej konferencji dowiesz się m.in.: czy bezobjawowy pacjent po przebyciu COVID-19 wymaga diagnostyki, jak diagnozuje się i leczy powikłania po COVID-19, czy „mgła mózgowa" może być zapowiedzią zespołów otępiennych, czy i kiedy można ponownie zarazić się SARS-CoV-2.

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich lekarzy, nie tylko pracujących w Medicover, a także studentów medycyny.

 

Prezentowanych informacji o charakterze medycznym nie należy traktować jako wytycznych postępowania medycznego w stosunku do każdego pacjenta. O postępowaniu medycznym, w tym o zakresie i częstotliwości badań diagnostycznych i/lub procedur terapeutycznych decyduje lekarz indywidualnie, zgodnie ze wskazaniami medycznymi, które ustala po zapoznaniu się ze stanem pacjenta. Lekarz podejmuje decyzję w porozumieniu z pacjentem. W przypadku chęci realizacji badań nieobjętych wskazaniami lekarskimi, pacjent ma możliwość ich odpłatnego wykonania.
Data dodania 08.06.2021
Data ostatniej aktualizacji 08.06.2021