Rządowy projekt założeń organizacyjnych szczepień w zakładach pracy

17.04.2021
W sobotę, 17.04.2021 r., Medicover otrzymał przygotowany przez Rząd projekt założeń organizacyjnych szczepień w zakładach pracy.

Dokument nie jest finalną regulacją nt. szczepień w miejscach pracy. Jest to materiał wyjściowy do dalszych konsultacji.

Pragniemy poinformować, że zapoznaliśmy się z przedstawioną propozycją i opracowaliśmy już odpowiedź na projekt regulacji.

Medicover jest członkiem Pracodawców RP i w ramach tego członkostwa bierze udział w konsultacjach dokumentu ze stroną rządową. W dniu dzisiejszym nasi przedstawiciele wzięli udział w wideokonferencji dedykowanej zaopiniowaniu projektu wytycznych. Nasze komentarze i propozycje usprawnień zostały już przekazane za pośrednictwem Pracodawców RP.

Gdy tylko pojawi się taka możliwość, poinformujemy Państwa o ostatecznym kształcie regulacji na temat szczepień w zakładach pracy. Przypominamy także, że w Medicover zapisy na realizację szczepień w siedzibie firmy będziemy prowadzić poprzez specjalny formularz na naszej stronie www. O uruchomieniu formularza oraz o statusie uruchomienia szczepień będziemy Państwa informować drogą e-mail oraz na stronie medicover.pl.

Data dodania 17.04.2021
Data ostatniej aktualizacji 23.04.2021