Poród i prowadzenie ciąży – ważny komunikat

17.03.2020
Panie, które zdecydowały się na prowadzenie ciąży i urodzenie dziecka w naszym szpitalu, mogą odbywać zaplanowane wizyty u ginekologa. Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego wywołany przez koronawirusa SARS-CoV-2 powodującego #COVID-19 zgodnie z zalecaniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego wprowadziliśmy poniższe zmiany:
  • Na wizytę pacjentka wchodzi do szpitala SAMA – bez osoby towarzyszącej – dotyczy to zarówno wizyt u ginekologa, jak i badania USG ciąży
  • Na wizytę kontrolną po porodzie pacjentka wchodzi do szpitala SAMA – bez osoby towarzyszącej
  • Na wizytę kontrolną u neonatologa z dzieckiem do szpitala wchodzi JEDEN RODZIC

Drogie przyszłe i obecne mamy, pamiętajcie, że wszystkie wprowadzane przez nas zmiany, podyktowane są troską o #bezpieczeństwo Wasze i Waszych dzieci. Staramy się zapewnić Wam maksymalną ochronę, dlatego zmieniliśmy również warunki pobytu na oddziale położniczym. Nadal istnieje możliwość korzystania z porodów rodzinnych, ale Wasz partner nie może opuścić oddziału. Jeśli zdecyduje się na wyjście (np. do sklepu), nie będzie mógł wrócić. W takiej sytuacji partner może odebrać ze szpitala Ciebie i dziecko z hallu na dole, ale już po wypisie. Pamiętaj, że zachowując ostrożność wspólnie możemy zatrzymać pandemię.

Data dodania 17.03.2020
Data ostatniej aktualizacji 06.10.2020