Stomatologia Medicover - Prosta

Mieszkańcy Warszawy! Spełniamy Wasze marzenia o pięknym uśmiechu! Do centrum stomatologicznego przy ul. Prostej zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą przejść metamorfozę. Gwarantujemy kompleksowe podejście do leczenia zębów i opiekę najlepszych specjalistów.

Zobacz wirtualny spacer po naszym centrum

WYJĄTKOWE PODEJŚCIE DO STOMATOLOGII

W Medicover Stomatologia zmieniamy standardową wizytę u dentysty w Rytuał Uśmiechu! Co to oznacza? Zwracamy uwagę nie tylko na to, by oferować wysokiej jakości opiekę stomatologiczną dla pacjenta. Nie mniej ważne jest też dla nas samopoczucie każdej leczonej u nas osoby. Zaufanie, poczucie bezpieczeństwa i chęć powracania – chociażby tylko dla regularnych kontroli i profilaktyki – chcemy, żeby każdy pacjent czuł się w naszych gabinetach swobodnie.

To właśnie dlatego wnętrza naszego centrum nie przypominają klasycznego gabinetu stomatologicznego. Zdecydowanie bliżej im do przytulnych przestrzeni kawiarnianych. Wygodne fotele, subtelny zapach, klimatyczna muzyka oraz aromatyczna kawa i herbata – wszystko to nakłania do relaksu i odprężenia przed wizytą u dentysty.

KOMPLEKSOWA DBAŁOŚĆ O UŚMIECH

Najważniejsza jest oczywiście opieka stomatologiczna. Ta zaś w centrum przy ul. Prostej 36 jest wyjątkowo holistyczna. Do dyspozycji naszych pacjentów są 3 gabinety stomatologiczne. Każdy z nich wyposażony jest w zaawansowany technologicznie sprzęt i narzędzia, które pozwalają naszym specjalistom leczyć zęby i odmieniać uśmiechy w sposób nie tylko skuteczny, ale i bezbolesny. Lekarze to eksperci w swoich dziedzinach, a stomatologia to dla nich prawdziwa pasja. Do każdego pacjenta podchodzą oni w sposób indywidualny, działając w oparciu o kompleksowy plan leczenia.

W Medicover Stomatologia stawiamy na nowoczesne metody leczenia. Warto się do nas zgłosić, szukając chociażby skutecznej metody na korekcję wad zgryzu i nieprawidłowości zębowych. Nasi ortodonci oferują wiele sposobów na to, by zyskać piękny, równy i nieskazitelny uśmiech. Aparaty stałe, ruchome, oraz innowacyjne leczenie nakładkowe z użyciem systemu Invisalign – każdy znajdzie dla siebie optymalną metodę, która zmieni wygląd uzębienia na lepsze.

SZEROKI ZAKRES USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

Centrum stomatologiczne Medicover przy ul. Prostej zapewnia profesjonalną opiekę i leczenie ortodontyczne. To jednak jedynie część oferty. Przyjmują u nas specjaliści wszystkich najważniejszych dziedzin stomatologii, takich jak:

Na miejscu można również wykonać zdjęcia RTG, tomografię komputerową oraz diagnostykę uzębienia w systemie 3D z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego. W pracy nasi lekarze korzystają z najnowocześniejszych sprzętów – leczą zęby kanałowo przy użyciu mikroskopu endodontycznego. Wybielają zęby nakładkowo lub wykorzystując do tego skuteczną lampę Beyond. Zapewniają bezbolesne zabiegi m.in. dzięki znieczuleniu komputerowemu WAND. Ciągle się rozwijamy, by dostarczać jak najlepszą jakość usług.

KOMPLEKSOWE LECZENIE WAD ZGRYZU – DENTYSTA WARSZAWA PROSTA

Centrum Medicover Stomatologia Warszawa Prosta zlokalizowane jest w centrum stolicy, na Woli. Łatwo można do nas dotrzeć nawet z najdalszych zakątków Warszawy i okolic. Zapraszamy osoby zmotoryzowane – w podziemiach budynku centrum stomatologicznego znajduje się parking dostępny dla naszych pacjentów. Osoby poruszające się komunikacją miejską również mogą do nas wygodnie dojechać – metrem (stacja Rondo Daszyńskiego), autobusem lub tramwajem (przystanek Rondo Daszyńskiego). Wejście do centrum stomatologicznego jest zlokalizowane od strony ul. Łuckiej.

Z usług stomatologicznych w warszawskim centrum mogą skorzystać zarówno pacjenci objęci stałą opieką Medicover, jak i ci którzy nie posiadają abonamentu medycznego. Każdemu zapewniamy działanie w oparciu o indywidualny i kompleksowy plan leczenia.

Aby umówić się na wizytę u dentysty w Warszawie zadzwoń - 500 900 603 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zakres usług

Konsultacje

  • Chirurg stomatolog
  • Dentysta
  • Endodonta
  • Implantolog
  • Ortodonta
  • Pedodonta
  • Periodontolog
  • Protetyk stomatologiczny

Stomatologia Medicover - Prosta

map
Stomatologia Medicover - Prosta
Prosta 36 00-838 Warszawa
500 900 603
Pon - Pt8:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00