Dobry seks kończy się po 4 latach? [PODCAST]

Co wspólnego ma seks i test na inteligencję? Dlaczego nasza aktywność seksualna powinna być tematem rozmowy z każdym lekarzem, nie tylko z seksuologiem? I jak rozmawiać z partnerem nie tylko o naszych potrzebach, ale i obawach? O tym opowiada prof. Zbigniew Izdebski, seksuolog, doradca rodzinny i wykładowca akademicki, specjalista w Medicover.
Dobry seks kończy się po 4 latach?

Czy to prawda, że namiętna miłość trwa przez pierwsze 4 lata, a potem wiele zależy od umiejętności budowania związku? Patrząc na psychologię miłości, na fazy rozwoju naszych uczuć, to rzeczywiście faza namiętności nie jest długa – wyjaśnia prof. Izdebski. Nie oznacza to jednak, że już się nie kochamy. Po prostu ta nasza miłość ulega pewnym przemianom.

Dowiedz się więcej o jakości seksu w związku i zmianach w miarę w miarę dojrzewania relacji. Wysłuchaj całego podcastu.

Wszystkie podcasty na stronie Medocover.pl możesz obejrzeć TUTAJ.

Może zaintersować Cię także: 

Jak zwiększyć poziom libido u kobiet?

Feromony – czym są i jak działają?

Fetysz – co to jest i jakie są jego rodzaje? Kiedy staje się niezdrowy?

Spadek libido u mężczyzn - co zrobić, by mieć ochotę na seks?

Zaburzenia erekcji - przyczyny i leczenie zaburzeń erekcji

Prezentowanych informacji o charakterze medycznym nie należy traktować jako wytycznych postępowania medycznego w stosunku do każdego pacjenta. O postępowaniu medycznym, w tym o zakresie i częstotliwości badań diagnostycznych i/lub procedur terapeutycznych decyduje lekarz indywidualnie, zgodnie ze wskazaniami medycznymi, które ustala po zapoznaniu się ze stanem pacjenta. Lekarz podejmuje decyzję w porozumieniu z pacjentem. W przypadku chęci realizacji badań nieobjętych wskazaniami lekarskimi, pacjent ma możliwość ich odpłatnego wykonania.
Data dodania 07.06.2021
Data ostatniej aktualizacji 21.03.2023