Kariera

To co czyni z Medicover wyjątkowe miejsce pracy to ludzie. Od 1995 r. z sukcesem tworzymy organizację, której celem jest troska zdrowie naszych klientów. Nasz sukces zawdzięczamy pracownikom i współpracownikom, którzy swoje codzienne zadania realizują z pasją i zaangażowaniem, tworząc tym samym niepowtarzalną kulturę organizacji. 

Czym jest dla nas kultura organizacji? To przede wszystkim wartości, z którymi się utożsamiamy i przekładamy na nasze codzienne zachowania i pracę. To także przyjazna atmosfera, ciekawi, pełni pasji ludzie, gotowość do współpracy, otwarta komunikacja i szansa na rozwój zawodowy. 

W Medicover dajemy Ci możliwość wyrażania siebie poprzez Twoje pomysły i gwarantujemy Ci przestrzeń do ich zrealizowania. Dzięki czemu zyskują obie strony: Ty – ponieważ robisz to, w co wierzysz, i My – ponieważ wykonujesz swoją pracę na najwyższym poziomie. Dla nas każdy pracownik jest ważny i każdemu bez wyjątku poświęcamy uwagę, inwestując  w jego rozwój. 

Mając na uwadze poszanowanie godności drugiej osoby, budujemy wiarygodne i odpowiedzialne środowisko pracy. Angażujemy się w akcje społeczne i dzięki prężnie działającej Fundacji Medicover pomagamy innym.