Artresan EFEKT

Nazwa handlowa

Artresan EFEKT

Nazwa międzynarodowa

Wyciągi ziołowe + składniki mineralne + witaminy

Dostępność

Bez recepty

Postać

Kapsułki

Podanie

Doustne

Substancja czynna

Ekstrakt z Boswellia Serrata, witamina C, mangan, niacyna

Opakowanie

30 sztuk

Działanie

Utrzymania prawidłowego funkcjonowania stawów oraz dobrego stanu chrząstki stawowej

Ciąża

Stosowanie jest niewskazane

Karmienie piersią

Stosowanie jest niewskazane

Artresan EFEKT co to jest?

Artresan EFEKT to suplement diety w postaci kapsułek do stosowania u osób dorosłych w celu utrzymania prawidłowego funkcjonowania stawów oraz dobrego stanu chrząstki stawowej, u pacjentów narażonych na sztywność stawów, kobiet podczas menopauzy, a także w okresie zmian fizjologicznych wynikających z wieku. Opakowanie zawiera 30 kapsułek.

Suplement diety Artresan EFEKT zawiera ekstrakt z Boswelia Serrata standaryzowany na 20% AKBA, który poprawia elastyczność stawów. Zawarta w preparacie witamina C pomaga w produkcji kolagenu, który wpływa na kondycję chrząstki stawowej. Z kolei dodatek manganu wpływa na właściwe tworzenie tkanki łącznej, w tym także chrząstki stawowej. Obecność niacyny w suplemencie diety Ma pozytywny wpływ w stanach zmęczenia i znużenia.

Wskazania do stosowania 

Na co stosować Artresan EFEKT? Suplement diety jest zalecany jako wsparcie prawidłowego funkcjonowania stawów w przypadku:

  • zmian fizjologicznych w związku z wiekiem pacjenta;
  • sztywności stawów, w tym także w godzinach porannych;
  • kobiet w okresie menopauzy;
  • sportowców;
  • osób z nadwagą.

Przeciwwskazania

Kiedy nie stosować tego preparatu? Suplement diety może być stosowany wyłącznie przez osoby dorosłe. Niewskazane jest stosowanie kapsułek u dzieci i młodzieży poniżej 18 lat. Ponadto suplement diety nie jest wskazany dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących piersią.

Pełny skład preparatu

Jaki jest skład Artresan EFEKT? 1 kapsułka suplementu diety zawiera 100 mg ApresFlexi - ekstrakt z Boswellia serrata standaryzowany na 20% AKBA (kwas 3-0-acetylo-11-keto-beta-bosweliwy); 12 mg witaminy C; 5,33 mg niacyny; 1,22 mg manganu.

Pozostałe składniki to: celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy, żelatyna, dwutlenek tytanu.

Produkt może zawierać śladowe ilości soi, mleka, skorupiaków i produktów pochodnych.

Dawkowanie preparatu

Artresan EFEKT jak stosować? Zalecana dawka suplementu diety dla osób dorosłych to jedna kapsułka preparatu na dobę. Kapsułki należy połykać w całości – nie wolno ich rozgryzać ani żuć, popijając szklanką wody.

Jak długo stosować Artresan EFEKT? Stosowanie preparatu powinno trwać od 1 do 3 miesięcy. Cykl przyjmowania kapsułek można powtarzać co 2 miesiące.

Zgodnie z ulotką, działanie Artresan EFEKT może być zauważalne już po 7 dniach stosowania kapsułek.

Środki ostrożności

Nie należy stosować większych dawek, niż jest to zalecane w ulotce. 

Suplement diety przeznaczony jest wyłącznie dla dorosłych. Nie powinien być stosowany u dzieci ani młodzieży. Należy również zwrócić uwagę, by kapsułki Artresan EFEKT znajdowały się w miejscu poza zasięgiem.

Kapsułki nie zawierają laktozy. Produkt może być przyjmowany także przez chorych na cukrzycę.

Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zbilansowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie odpowiednio zróżnicowanej, dostarczającej organizmowi właściwą dawkę składników ożywczych.

Produkt zaleca się chronić przed wilgocią i światłem, a także przechowywać w temperaturze 15-25°C. Nie należy stosować produktu po upływie terminu ważności. 

Artresan EFEKT w ciąży

Stosowanie kapsułek Artresan EFEKT w ciąży jest niewskazane.

Artresan EFEKT a karmienie piersią

Kobiety karmiące nie powinny stosować tego leku.

Dystrybutor na terenie Polski: USP Zdrowie Sp. z o.o.

Powyższy artykuł ma charakter informacyjny i nie może zastąpić przeczytania ulotki leku ani wizyty u lekarza. Zawsze przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Artresan EFEKT
×
Zarezerwuj i odbierz
Wybierz opakowanie
Artresan EFEKT
  • #