Internista, Lekarz medycyny rodzinnej, Pulmonolog
Centrum Medicover - Szczecin

Ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi o specjalizacji z chorób wewnętrznych i choroby płuc. Doświadczenie zdobyłem na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Oddziale Chorób Płuc w Zdunowie.

Rozwiń
56 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe, Pulmonolog dziecięcy
Centrum Medicover - Szczecin

Studia medyczne ukończyłam na Wydziale Lekarskim Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jestem specjalistą I stopnia w zakresie pediatrii oraz II stopnia w zakresie chorób płuc. Interesuję się zagadnieniami związanymi z alergią i nietolerancją pokarmową, a także immunoterapią. Posiadam duże doświadczenie w pracy z dziećmi, zdobyte podczas wieloletniej praktyki w szczecińskich poradniach pulmonologicznych.

Rozwiń

Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe, Pulmonolog dziecięcy
Centrum Medicover - Szczecin

Specjalizuję się w chorobach wieku dziecięcego, chorobach płuc, alergiach wziewnych i pokarmowych, astmą oskrzelową. W tym kierunku ukończyłam studia na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Regularnie biorę udział w kursach, szkoleniach poszerzających wiedzę medyczną.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Pulmonolog Szczecin