Pulmonolog Poznań

Szukając dobrego pulmonologa w Poznaniu warto rozważyć wizytę w jednej z placówek Medicover. W przypadku Poznania, na konsultację można umówić się w placówce Poznań Malta. Wizytę umówić można przez Internet. W serwisie rejestracyjnym wyświetlają się terminy i godziny wizyt, dzięki czemu można wybrać odpowiedni termin. Należy pamiętać, że pacjenci, którzy nie posiadają odpowiedniego pakietu medycznego, będą musieli uiścić opłatę za konsultację specjalistyczną. W przypadku pulmonologa w Poznaniu, jest to koszt w wysokości 132 zł.

U lekarza pulmonologa pomocy szukają pacjenci, którzy mają problemy z układem oddechowym. Pulmonolog zajmuje się leczeniem m. in.:

  • astmy,
  • zapalenia płuc i oskrzeli,
  • mukowiscydozy,
  • gruźlicy,
  • odmy opłucnowej,
  • chorób nowotworowych.

Pacjenci decydują się na konsultację najczęściej wtedy, gdy obserwują u siebie pewne uciążliwe objawy, jak np. bóle podczas oddychania, duszności, pojawiający się świszczący oddech czy uporczywy, długotrwały, przewlekły i suchy kaszel.

Na stronie Medicover każdy z lekarzy posiada swój profil. Poza istotnymi informacjami, pacjenci mają możliwość wyrażenia swojej opinii na temat danego lekarza, jego podejścia do pacjenta, kompetencji czy sposobu przekazywania informacji. Informacje te są często bardzo pomocne dla przyszłych pacjentów, którzy dopiero decydują o wyborze lekarza prowadzącego. Obecnie w kategorii lekarz pulmonolog w Poznaniu znajduje się około 40 opinii.

38 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy
Pulmonolog
angielski
Centrum Medicover - Poznań Malta