Psycholog
Centrum Medicover Rydza-Śmigłego
39 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Psycholog
Centrum Medicover - Lublin

Ukończyłem  Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Specjalizuję się w terapii uzależnień, psychologii transportu i psychoonkologii. W ramach specjalizacji udzielam konsultacji psychologicznych osobom dorosłym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłem podczas pracy w SPSzW im. Jana Bożego w Lublinie, Medicover, Ośrodku Leczenia Uzależnień SP ZOZ w Lublinie oraz Towarzystwie Wiedzy Powszechnej. Regularnie biorę udział w wielu konferencjach, kursach a także szkoleniach.

Rozwiń

Psycholog
Centrum Medicover Jasnogórska

Specjalizuje się w dziedzinie tj. diagnoza psychologiczna i psychoterapia. W tym kierunku ukończyłam Uniwersytet Jagielloński zdobywając tytuł magistra. Moje doświadczenie obejmuje staż na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie a także Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Myślenicach Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe by nieść jak najlepszą pomoc swoim pacjentom. Ukończyłam m.in. kurs interwencji kryzysowej, terapii Gestalt, całościowy kurs terapii poznawczo – behawioralnej. W ramach specjalizacji grafikowej zajmuje się badaniami psychologicznymi w celu medycyny pracy, konsultacjami psychologicznymi.

Rozwiń

Psycholog
Centrum Medicover - Bielsko - Biała

Moje zainteresowania zawodowe obejmują pracę z osobami z syndromem DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików). Zajmuję się także pracą z osobami z obniżonym nastrojem, depresją czy z trudnościami w codziennym funkcjonowaniu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach specjalistycznych.

Rozwiń

Psycholog
Centrum Medicover - Lublin

Ukończyłam Katolicki Uniwersytet Lubelski. Zajmuję się psychologią dorosłych i dzieci w wieku szkolnym. 

Udzielam konsultacji:

  • psychologicznych.
  • neuropsychologicznych,
  • interwencji kryzysowych.

Posiadam duże doświadczenie zawodowe. Udzielam konsultacji również w języku angielskim.

Rozwiń

Psycholog, Psycholog dziecięcy
Centrum Medicover - Strzegomska Wrocław

Psycholog, Psycholog dziecięcy
Centrum Medicover - Bielsko - Biała

Jestem absolwentką psychologii ukończonej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach . Specjalizuję się w zakresie psychologii transportu i psychoterapii uzależnień. Regularnie biorę udział w licznych szkoleniach specjalistycznych, aby jak najlepiej pomagać swoim pacjentom. 


Rozwiń

Psycholog, Psycholog dziecięcy
Centrum Medicover - Piłsudskiego Łódź

Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizuję się w zakresie psychologii. Na co dzień udzielam konsultacji psychologicznych. Aby jak najlepiej pomagać swoim pacjentom regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych i kursach specjalistycznych, które poszerzają moją wiedzą dotyczącą psychologii.


Rozwiń

Psycholog
Centrum Medicover - Gliwice

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Specjalizuję się w zakresie psychologii klinicznej. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej oraz diagnostyką psychologiczną osób dorosłych. Pracuję z osobami doświadczającymi zaburzeń nerwicowych, zaburzeń nastroju, stojącymi wobec różnych kryzysów życiowych i trudnych momentów w swoim życiu. Ponadto posiadam doświadczenie w pracy z osobami zmagającymi się z chorobami nowotworowymi oraz ich rodzinami i osobami bliskimi. 

Rozwiń

Psycholog
Centrum Medicover Sienkiewicza

Jestem absolwentką Instytutu Psychologii Uniwersytetu wrocławskiego. Specjalizuję się w zakresie psychologii. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji psychologicznych pacjentom dorosłym. 

Rozwiń

Psycholog
Centrum Medicover - Szczecin

Specjalizuję się w Psychologii Transportu. Psychologia Transportu koncertuje się na badaniu zachowań kierowców oraz przystosowaniu osób do danych stanowisk pracy, w których wymagana jest szczególna sprawność psychofizyczna. Głównym obszarem badań jest osobowość, temperament, sprawność intelektualna, uwaga i spostrzeganie oraz sprawność psychofizyczna w skład której wchodzą: czas reakcji, koordynacja wzrokowo-ruchowa oraz widzenie zmierzchowe i wrażliwość na olśnienie. Badania psychologiczne przeprowadzane są w celu określenia braku lub istnienia przeciwwskazań psychologicznych do prowadzenia pojazdów mechanicznych np. kandydat na kierowcę, kierowca zawodowy, instruktor nauki jazdy, egzaminator osób ubiegających się o prawo jazdy, kierowcy pojazdów uprzywilejowanych, kierowcy, którym cofnięto uprawnienia ze względu na przekroczenie dopuszczalnej liczby punktów karnych,  kierowcy, którzy prowadzili w stanie nietrzeźwości lub po spożyciu środka działającego podobnie do alkoholu. Psychologia Transportu połączona jest z Medycyna Pracy i w tym przypadku przeprowadzane są konsultacje psychologiczne.

Rozwiń

Psycholog, Psycholog dziecięcy
Centrum Medicover - Szczecin

Psycholog, Psycholog dziecięcy
Centrum Medicover - Piłsudskiego Łódź

Psycholog

Ukończyłam Instytut Psychologii Uniwersytety Wrocławskiego o specjalizacji z psychologii ogólnej. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS. Specjalizuje się w terapii motywującej- dialogu motywującym, psychodietetyce, zmianach nawyków zdrowotnych.

Regularnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach m.in. Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL - Szkoła Trenerów, Polski Instytut Dialogu Motywującego - Szkoła Terapii Motywującej, Motivational Interviewing Network of Trainers; Treining New Trainers.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Psycholog