Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalizację z protetyki ukończyłam w 2016 roku, zdając egzamin specjalizacyjny. Zdobywałam doświadczenie w zakresie prac ruchomych (m.in. protezy szkieIetowe) i stałych (licówek, koron, mostów, nakładów). Do moich sukcesów zawodowych zaliczam kilkanaście kompleksowych prac stałych z zastosowaniem mostów, koron, nakładów. Wykonywałam również zaawansowane prace z podwyższeniem zwarcia. Leczyłam także pacjentów z zastosowaniem licówek ceramicznych na wielu zębach.

Mój kierunek rozwoju to poprawa uśmiechu z zastosowaniem licówek, koron, nakładów. Interesuję się nowoczesnymi technologiami takimi jak skaner czy CBCT.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz leczeniem endodontycznym. Wykonuje zabiegi w zakresie m.in.: usuwania próchnicy, leczenia chorób zębów oraz przyzębia, a także leczenia kanałowego.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Łódź S-Dent

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog, Periodontolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Specjalistka w dziedzinie periodontologii, która zajmuje się również chirurgią stomatologiczną i implantologią. Lek. dent. Anna Janczarska-Breitkopf wprowadza implanty zębowe, a także leczy patologie okołowszczepowe i choroby przyzębia. Wykonuje również zabiegi związane z regeneracją tkanek przyzębia oraz augmentacją tkanek miękkich i twardych.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Endodonta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Wołoska, Stomatologia Łódź S-Dent

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Specjalistka z zakresu stomatologii ogólnej. Zajmuje się również protetyką stomatologiczną. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Nieustannie poszerza swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach branżowych.

Rozwiń

Dentysta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover - Łódź

Posiadam specjalizację z protetyki stomatologicznej i stomatologii ogólnej. Studiowałem na Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończyłem m.in. kurs "Estetyka uśmiechu - modelowanie 1/3 dolnej części twarzy kwasem hialuronowym" oraz " Podstawy periodontologii współczesnej". Dobrze znam język angielski i rosyjski.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Jestem lekarzem z 15-letnim stażem, przed studiami ukończyłam studium protetyczne (jestem technikiem dentystycznym). Z protetyką jestem związana od samego początku pracy zawodowej. Uzyskałam bezterminowe prawo wykonywania pracy jako lekarz dentysta w krajach skandynawskich. Posługuję się jęz. angielskim i szwedzkim. Znam w stopniu dostatecznym język rosyjski.

Pracowałam przez 4 lata w klinice stomatologicznej w Szwecji (Thomas Lowerton, Malmo) - gdzie zajmowałam się obok leczenia zachowawczego również planowaniem leczenia protetycznego oraz protetyką na implantach. Ukończyłam wiele kursów o bardzo rozległej tematyce (począwszy od leczenia zachowawczego, protetyki, materiałoznawstwa, implantoprotetyki, poprzez leczenie pacjentów z chorobami serca, stany nagłe w gabinecie, itp.).

Ostatnim moim większym zainteresowaniem obdarzyłam medycynę estetyczną - uzyskałam certyfikaty upoważniające do wykonywania zabiegów z zastosowaniem toksyny botulinowej (którą stosuję również do leczenia bruksizmu), kwasu hialuronowego, nici, wypełniaczy i osocza bogatoplytkowego (PRP).

Rozwiń

Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Lekarz dentysta, specjalista protetyki stomatologicznej. Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Protetyki Stomatologicznej.

W swojej codziennej praktyce zajmuje się głównie leczeniem pacjentów w zakresie protetyki, implantologii, chirurgii oraz stomatologii estetycznej.

Stawia w pracy na dokładność oraz precyzję, wykonując zabiegi w powiększeniu. Kładzie także duży nacisk na komfort i dobre samopoczucie pacjentów. Prezentuje kompleksowe podejście do leczenia.

Jako stomatolog dąży do ciągłego rozwoju, stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, sympozjach oraz kursach.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Lekarz dentysta specjalizujący się w dziedzinach chirurgii stomatologicznej i implantologii. Zajmuje się wykonywaniem wszelkich zabiegów w zakresie klasycznej chirurgii stomatologicznej. Realizuje też procedury implantologiczne w podstawowym zakresie, chcąc rozwijać się w tym kierunku w kolejnych latach. Lek. dent. Bartłomiej Burczyński wykonuje też m.in. zabiegi protetyki adhezyjnej i flow-injection.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Dentysta, Implantolog, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Lekarz dentysta specjalizujący się w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Zajmuje się również implantologią, implantoprotetyką oraz chirurgią stomatologiczną. Pomaga pacjentom odzyskać pełny i piękny uśmiech m.in. dzięki wstawianiu uzupełnień protetycznych czy wszczepianiu implantów zębowych.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Protetyk stomatologiczny Łódź