Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover Wołoska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż podyplomowy realizowałam w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej "CePeLek” w Warszawie, a następnie pracowałam w gabinetach i klinikach stomatologicznych w Warszawie.

Szczególnie interesuję się zagadnieniami związanymi ze stomatologią estetyczną, okluzją, chirurgią stomatologiczną oraz mikrochirurgią.

Ukończone szkolenia dodatkowe pozwalają mi na kompleksową pomoc pacjentom, w zakresie estetyki przedniego odcinka oraz odbudowy (funkcjonalnej i estetycznej) zębów bocznych.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Atrium, Stomatologia Medicover Plac Konstytucji

Jestem lekarzem stomatologiem, specjalizuje się w dziedzinie endodoncji i periodontologii. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny, jestem trakcie specjalizacji w zakresie periodontologii. Biorę udział w wielu konferencjach medycznych oraz kursach zawodowych.

Rozwiń

Dentysta, Periodontolog
Stomatologia Medicover - Atrium

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Obecnie kończę specjalizację w zakresie periodontologii.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Zajmuję się chirurgią stomatologiczną, stomatologią estetyczną, profilaktyką i stomatologią zachowawczą. W ramach stomatologii estetycznej specjalizuję się w odbudowie uzębienia.

Rozwiń

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowy, Dentysta, Implantolog, Periodontolog
Stomatologia Medicover Różana, Stomatologia Medicover Puławska

Specjalizuję się w: chirurgii stomatologicznej z implantologią (usuwanie zębów stałych, mlecznych, zatrzymanych);przygotowanie jamy ustnej do protezowania; przygotowanie jamy ustnej  do leczenia ortodontycznego; leczenie chorób stawów skroniowo - żuchwowych i bruksizmu; chirurgii periodontologicznej (kiretaż, sterowana regeneracja tkanek); stomatologii zachowawczej z endodoncją. 

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalizację posiadam z zakresu chirurgii stomatologicznej. Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. w Mazowieckim Centrum Stomatologii.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Periodontolog Warszawa