Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuję się w stomatologii dziecięcej, zachowawczej i estetycznej. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe zdobywane w licznych placówkach stomatologicznych. Systematycznie biorę udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Ukończyłam m.in. kurs "Obsługa systemu Ultra Safety Plus XL" oraz konferencję "Holly Łódź Smile".

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Lekarz dentysta specjalizujący się w dziedzinach stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Zajmuje się usuwaniem zmian chorobowych z zębów (próchnica i zmiany niepróchnicowe). Zakłada estetyczne wypełnienia. Realizuje również kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Inflancka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. Członkini Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, a także endodoncją (leczenie kanałowe), stomatologią estetyczną i protetyką. Swoją wiedzę stale poszerza o liczne szkolenia i kursy.

Do każdego pacjenta lek. dent. Magdalena Nowakowska podchodzi indywidualnie i zawsze z uśmiechem na ustach. Bezbolesne i komfortowe leczenie to jej priorytet.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Koneser

Lekarz stomatolog, która specjalizuje się w: leczeniu zachowawczym dorosłych, leczeniu zachowawczym dzieci, endodoncji (leczenie kanałowe), a także w profilaktyce stomatologicznej.

Lek. dent. Agnieszka Turska do swoich zainteresowań zawodowych zalicza również stomatologię estetyczną, periodontologię i małą chirurgię (ekstrakcje zębów).

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Leczy zęby z próchnicy i zakłada wypełnienia. Zajmuje się również wybielaniem zębów, a także wykonuje zabiegi w znieczuleniu ogólnym (narkoza).

Do swoich zainteresowań zawodowych lek. dent. Marta Niećko zalicza również zagadnienie akupunktury w stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Solidarności

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w poradniach stomatologicznych w Warszawie, Łodzi oraz w Siedlcach. 

Podczas wizyt wykonuję przeglądy stomatologiczne oraz podejmuje leczenie w ramach stomatologii zachowawczej i endodoncji. 

Stale rozszerzam swoje zawodowe kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz sympozjach związanych ze stomatologią.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Solidarności

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach z dziedziny stomatologii estetycznej, endodoncji (leczenie kanałowe), pracy w powiększeniu oraz protetyki. Do każdego pacjenta podchodzi z zaangażowaniem oraz w sposób indywidualny.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Jerozolimskie, Stomatologia Medicover Warszawa Fabryka Norblina

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover - Prosta

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny. Specjalizuję się w leczeniu zachowawczym, tworzeniu kompleksowych planów leczenia, odbudowie estetycznej, leczeniu pacjentów z dentofobią oraz pacjentów w narkozie i gazie rozweselającym, a także w leczeniu dzieci. Udzielam konsultacji również osobom anglojęzycznym.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover - Atrium

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Pracowałam w licznych placówkach stomatologicznych w kraju i za granicą. Regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Fabryka Norblina

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przyjmuję zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje staż w "Centrum Medycyny Sportowej", pracę w gabinecie stomatologicznym "Gold Clinic", w "Stomatologia Aleksander Makara" w Rzeszowie oraz w "Dr Sobczak Junior". W tych miejscach miałam okazję wykorzystać swoją wiedzę stomatologiczną w podejściu praktycznym. Zdobyłam tu cenne doświadczenie, które wykorzystuję w dalszej pracy stomatologicznej.

Systematycznie uczestniczę w wielu szkoleniach i kursach pogłębiających wiedzę z zakresu stomatologii.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Rzeczypospolitej

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w:

  • leczeniu zębów po urazach,
  • ocenie ryzyka wystąpienia próchnicy,
  • leczeniu endodontycznym zębów mlecznych,
  • leczeniu zębów z zaburzeniami mineralizacji (np. zespół MIH),
  • profilaktyce zależnej od ryzyka próchnicy.

Na konsultację przyjmuję dzieci bez limitu wieku (m.in. noworodki z zębami wrodzonymi). Udzielam również konsultacji anglojęzycznych.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Warszawa Lazurowa

Specjalistka w dziedzinie stomatologii ogólnej i pedodoncji. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej, a także endodoncji i periodontologii. Leczy zęby z próchnicy, również kanałowo, a także pomaga pacjentom borykającym się z dolegliwościami okolic dziąseł i przyzębia.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Inflancka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Posiadam specjalizację w zakresie pedodoncji i protetyki. Pracowałam w prywatnych gabinetach lekarskich i w Mazowieckim Centrum Stomatologii. 

Dobrze znam język angielski, dlatego też zapraszam na konsultacje obcojęzyczne.

Rozwiń

Dentysta, Endodonta, Ortodonta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Puławska

Specjalistka w zakresie stomatologii zachowawczej i pedodoncji (stomatologia dziecięca). Zajmuje się również leczeniem ortodontycznym, kanałowym (endodoncja) oraz stomatologią i medycyną estetyczną.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Pedodonta Warszawa