Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Lekarz dentysta realizująca zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Zajmuje się leczeniem zębów u osób dorosłych i dzieci. Usuwa próchnicę, zakłada estetyczne wypełnienia i realizuje kompleksowe przeglądy stomatologiczne.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Lekarz dentysta realizująca procedury z zakresu stomatologii ogólnej i pedodoncji. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, a także kosmetyczną odbudową zębów. Lek. dent. Agata Kulig do swoich zainteresowań zawodowych zalicza również chirurgię stomatologiczną.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Lekarz dentysta realizująca zabiegi związane z leczeniem zachowawczym zębów u osób dorosłych oraz dzieci. Zajmuje się wykonywaniem procedur z zakresu stomatologii ogólnej i pedodoncji. Realizuje kompleksowe przeglądy stomatologiczne, usuwa zmiany próchnicowe, a także zakłada estetyczne wypełnienia.

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta, Protetyk stomatologiczny
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Jestem lekarzem z 15-letnim stażem, przed studiami ukończyłam studium protetyczne (jestem technikiem dentystycznym). Z protetyką jestem związana od samego początku pracy zawodowej. Uzyskałam bezterminowe prawo wykonywania pracy jako lekarz dentysta w krajach skandynawskich. Posługuję się jęz. angielskim i szwedzkim. Znam w stopniu dostatecznym język rosyjski.

Pracowałam przez 4 lata w klinice stomatologicznej w Szwecji (Thomas Lowerton, Malmo) - gdzie zajmowałam się obok leczenia zachowawczego również planowaniem leczenia protetycznego oraz protetyką na implantach. Ukończyłam wiele kursów o bardzo rozległej tematyce (począwszy od leczenia zachowawczego, protetyki, materiałoznawstwa, implantoprotetyki, poprzez leczenie pacjentów z chorobami serca, stany nagłe w gabinecie, itp.).

Ostatnim moim większym zainteresowaniem obdarzyłam medycynę estetyczną - uzyskałam certyfikaty upoważniające do wykonywania zabiegów z zastosowaniem toksyny botulinowej (którą stosuję również do leczenia bruksizmu), kwasu hialuronowego, nici, wypełniaczy i osocza bogatoplytkowego (PRP).

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Łódź Pomorska

Lekarz dentysta realizujący zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i pedodoncji. Zajmuje się leczeniem zębów u osób dorosłych, jak również u dzieci. Wykonuje procedury z zakresu stomatologii ogólnej, protetycznej, a także chirurgii stomatologicznej. Do zainteresowań zawodowych lek. dent. Jihana Khalila zalicza się również stomatologia estetyczna (m.in. wybielanie).

Rozwiń

Dentysta, Pedodonta
Stomatologia Medicover Rydza-Śmigłego

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuję się stomatologią dziecięcą i stomatologią zachowawczą.

Dobrze posługuje się językiem angielskim co umożliwia odbycie wizyty anglojęzycznej.

Nieustannie poszerzam swoje doświadczenie zawodowe, by zapewnić pacjentom jak najlepszą jakoś leczenia.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Pedodonta Łódź