Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Bielsko - Biała

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuję się w zakresie pediatrii. Posiadam duże doświadczenie zawodowe. Regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje. Jestem wykładowcą na międzynarodowych konferencjach i szkoleniach. 

Rozwiń

Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Bielsko - Biała

Specjalizuję się w pediatrii i medycynie rodzinnej. Ukończyłam studia na Akademii Medycznej w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe uzyskałam pracując w Przychodni POZ, Nocnej i Świątecznej Opiece Lekarskiej, Szpitalu Pediatrycznym. Ukończyłam kursy i szkolenia specjalistyczne z zakresu pediatrii i medycyny rodzinnej.

Rozwiń

Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Bielsko - Biała

Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny na wydziale w Zabrzu. Specjalizuję się w zakresie pediatrii. Regularnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych. Jestem współautorką wielu publikacji naukowych (książek i artykułów). 

Rozwiń

Internista, Lekarz medycyny rodzinnej, Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Bielsko - Biała

Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Zajmuję się leczeniem i profilaktyką dzieci i dorosłych w ramach POZ. Posiadam duże doświadczenie zawodowe. Regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach specjalistycznych. Udzielam konsultacji osobom dorosłym i dzieciom.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Pediatra Bielsko-Biała