Gastroenterolog, Gastroenterolog dziecięcy, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover | Białystok

Lekarz specjalizuje się w: gastroskopii, sigmoidoskopii,manometria przełyku, manometria odbytu

Zainteresowania zawodowe: celiakia, alergie pokarmowe, zaburzenia czynnościowe przewodu pokarmowego

 

Rozwiń

Kardiolog dziecięcy, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuję się w zakresie pediatrii i kardiologii dziecięcej. Moje doświadczenie zawodowe obejmuję pracę w oddziałach pediatrycznych w szpitalach oraz prywatnych placówkach.

Rozwiń

Gastroenterolog dziecięcy, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Ukończyłam specjalizacje w zakresie pediatrii jak również w zakresie gastroenterologii. Specjalizuję się w gastroenterologii dziecięcej. W ramach specjalizacji głównie zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób przewodu pokarmowego oraz alergii pokarmowych. Doświadczenie zawodowe zdobyłam min. na oddziałach pediatrii, gastroenterologii i reumatologii, poradniach gastroenterologicznych dla dzieci, poradniach żywienia dojelitowego dla dzieci i dorosłych. Stale dokształcam się i biorę udział w licznych konferencjach naukowych o tematyce pediatrycznej, gastroenterologicznej, alergicznej i żywieniowej.  Jestem doktorem nauk medycznych oraz  współautorem wielu publikacji naukowych.

 

Rozwiń

Lekarz chorób zakaźnych, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuję się w zakresie pediatrii oraz chorób zakaźnych. Z Medicover współpracuje od 2021 roku. Zajmuję się leczeniem dzieci od 1. dnia życia do pełnoletności. 

Rozwiń

Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu chorób wieku dziecięcego w tym leczeniu otyłości u dzieci. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje staż w szpitalach w Niemczech i Hiszpanii oraz w szpitalach we Wrocławiu. Jestem autorką kliku publikacji naukowych m.in. "Wpływ wybranych czynników na skuteczność leczenia dzieci z SMA." Nieustannie podnoszę moje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych. 

Rozwiń

Kardiolog dziecięcy, Pediatra
Centrum Medicover | Białystok

Jako lekarz zawodowo interesuję się echokardiografią (wykonuje badanie od 1992 r. - około 1500-2000 badań rocznie). Kształciłem się na Akademii Medycznej w Białymstoku. Posiadam II stopień specjalizacji w zakresie pediatrii i jestem w trakcie specjalizacji w zakresie kardiologii dziecięcej.

Rozwiń

Alergolog dziecięcy, Internista, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe, Pulmonolog dziecięcy
Centrum Medicover - Klimczaka

Gastroenterolog, Gastroenterolog dziecięcy, Pediatra
Szpital Medicover

Zainteresowania zawodowe:

  • endoskopia
  • transplantologia
  • badania diagnostyczne przewodu pokarmowego

Lekarz specjalizuje się w:

  • gastroskopii
  • kolonoskopii
  • zabiegach endoskopowych
  • ECPW
  • testach oddechowych
Rozwiń

Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Pediatra

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuję się w zakresie medycyny rodzinnej. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się konsultacjami dorosłych i dzieci, w szczególności wizytami patronażowymi, bilansami dzieci, szczepieniami dzieci od 6 tygodnia życia, leczeniem, profilaktyką i edukacją zdrowotną. Moje doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas pracy i staży w licznych oddziałach szpitalnych oraz przychodniach. Uczestniczyłam również w stażu obserwacyjnym w Jamjo w Szwecji. Jestem autorką i współautorką prac naukowych z zakresu endokrynologii, reumatologii i zdrowia publicznego. 

Rozwiń

Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Łukiska

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w zakresie pediatrii i medycyny rodzinnej. W ramach moich specjalizacji zajmuję się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób wieku dziecięcego. Ponadto przeprowadzam bilanse zdrowia, udzielam konsultacji i kwalifikacji do szczepień. 

Rozwiń

Gastroenterolog dziecięcy, Lekarz medycyny rodzinnej, Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Globis Wrocław

Jestem specjalistą w zakresie medycyny rodzinnej i pediatrii. Jako lekarz posiadam duże doświadczenie, zdobywane podczas pracy w placówkach medycznych na terenie Wrocławia.

W mojej pracy zajmuję się profilaktyką rozwoju dziecka, wykonując niezbędne badania, określające stan mojego pacjenta. Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem chorób wieku dziecięcego. Udzielam konsultacji medycznych również w j. angielskim.

Rozwiń

Immunolog, Immunolog dziecięcy, Internista, Lekarz medycyny podróży, Lekarz medycyny podróży dzieci, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe

Jestem doktorem nauk medycznych. Dyplom lekarza medycyny uzyskałam kończąc studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku.

Szkolenie specjalizacyjne II stopnia zrealizowałam w zakresie pediatrii. Ponadto posiadam uprawnienia lekarza medycyny podróży. W sposób szczególny interesuję się zagadnieniami związanymi z immunologią.

Rozwiń

Internista, Lekarz medycyny rodzinnej, Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe

Specjalizuję się  w zakresie pediatrii i medycyny rodzinnej. Zdobyłem wykształcenie studiując na Śląskiej Akademii Medycznej. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku Białej, Poradni Diabetologicznej dla Dzieci, Pogotowiu Ratunkowym.


Rozwiń

Alergolog, Alergolog dziecięcy, Internista, Lekarz medycyny rodzinnej, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Lista lekarzy dla: Pediatra