Optometrysta
Atrium Warszawa | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuję się w zakresie optometrii. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się doborem korekcji okularowej, soczewek kontaktowych oraz badaniem widzenia obuocznego. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w gabinecie optometrycznym oraz klinice okulistycznej, przy ścisłej współpracy z okulistami w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń układu wzrokowego. Konsultacji udzielam osobom dorosłym oraz dzieciom. 

Rozwiń

Optometrysta
Szpital Wilanów Warszawa | Medicover Optyk

Specjalizuje się w optometrii. W tym kierunku ukończyłem Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu. W ramach swojej specjalizacji zajmuje się m.in. doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych, badaniem widzenia obuocznego.

Rozwiń

Optometrysta
Atrium Warszawa | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy oraz University College London w Wielkiej Brytanii. Specjalizuję się w zakresie optyki okularowej. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji optometrycznych oraz zajmuję się doborem korekcji okularowej u dzieci i osób dorosłych. 

Rozwiń

Optometrysta
Fabryka Norblina | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuję się w zakresie optometrii. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się doborem korekcji okularowej, pryzmatów i soczewek kontaktowych. Ponadto zajmuję się zaburzeniami widzenia obuocznego. Konsultacji udzielam osobom dorosłym oraz dzieciom. 

Rozwiń

Optometrysta
Grochowska Warszawa | Medicover Optyk

Ukończyłam Politechnikę Wrocławską o kierunku z Optyki. Posiadam specjalizacje I stopnia z optyki okularowej a także II stopnia z optometrii.

W ramach swojej specjalizacji grafikowej zajmuje się m.in. doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych, badaniem widzenia obuocznego.

Rozwiń

Optometrysta
Medicover Optyk Aleje Jerozolimskie 96 (parter)

Ukończyłam optometrię na Wyższej Uczelni Nauk o Zdrowiu w Warszawie. Ponadto ukończyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu optometrii. Nieustannie i chętnie podnoszę kwalifikacje w tej dziedzinie. Obecnie studiuję optykę. Specjalizuję się w korekcji wad wzroku, doborze soczewek progresywnych i kontaktowych. Ponadto udzielam konsultacji dotyczących krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu, prezbiopii i zeza osobom dorosłym i dzieciom.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Optometrysta Warszawa