Optometrysta
Atrium Warszawa | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuję się w zakresie optometrii. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się doborem korekcji okularowej, soczewek kontaktowych oraz badaniem widzenia obuocznego. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w gabinecie optometrycznym oraz klinice okulistycznej, przy ścisłej współpracy z okulistami w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń układu wzrokowego. Konsultacji udzielam osobom dorosłym oraz dzieciom. 

Rozwiń

Optometrysta
Szpital Wilanów Warszawa | Medicover Optyk, Grochowska Warszawa | Medicover Optyk

Specjalizuje się w optometrii. W tym kierunku ukończyłem Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu. W ramach swojej specjalizacji zajmuje się m.in. doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych, badaniem widzenia obuocznego.

Rozwiń

Optometrysta
Szpital Wilanów Warszawa | Medicover Optyk

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy gdzie zdobyłam tytuł magistra z dziedziny optometrii. W ramach swojej specjalizacji zajmuje się optometrią i optyką okularową.

Przyjmuje osoby dorosłe jak i dzieci. Biegle zna język angielski.

Rozwiń

Optometrysta
Atrium Warszawa | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy oraz University College London w Wielkiej Brytanii. Specjalizuję się w zakresie optyki okularowej. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji optometrycznych oraz zajmuję się doborem korekcji okularowej u dzieci i osób dorosłych. 

Rozwiń

Optometrysta
Medicover Optyk Aleje Jerozolimskie 96 (parter), Grochowska Warszawa | Medicover Optyk

Jestem dyplomowanym optometrystą (NO15406) i zajmuję się diagnostyką układu wzrokowego od 2015 roku. Co roku uczestniczę w licznych konferencjach i kursach. W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do pacjenta, ponieważ wierzę, że dobre widzenie to coś więcej niż prawidłowo wypisana recepta okularowa. Podczas badania kładę nacisk na poznanie procesów akomodacji i widzenia obuocznego pacjenta, które zwykle są nierozłączne.

Rozwiń

Optometrysta
Atrium Warszawa | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Zajmuję się:

  • Doborem korekcji okularowej
  • Doborem soczewek kontaktowych
  • Badaniami widzenia obuocznego

Doświadczenie zawodowe budowałam w licznych salonach optycznych i gabinetach optometrycznych w Warszawie. Praktyki odbyłam w Szpitalu Uniwersyteckim we Wrocławiu.

Ukończyłam m.in. kurs "Dobór soczewek kontaktowych multifokalnych".

Rozwiń

Optometrysta
Fabryka Norblina | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuję się w zakresie optometrii. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się doborem korekcji okularowej, pryzmatów i soczewek kontaktowych. Ponadto zajmuję się zaburzeniami widzenia obuocznego. Konsultacji udzielam osobom dorosłym oraz dzieciom. 

Rozwiń

Optometrysta
Grochowska Warszawa | Medicover Optyk

Ukończyłam Politechnikę Wrocławską o kierunku z Optyki. Posiadam specjalizacje I stopnia z optyki okularowej a także II stopnia z optometrii.

W ramach swojej specjalizacji grafikowej zajmuje się m.in. doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych, badaniem widzenia obuocznego.

Rozwiń

Optometrysta
Szpital Wilanów Warszawa | Medicover Optyk, Grochowska Warszawa | Medicover Optyk, Wołoska | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyłam Europejskie Studia Optyki Okularowej i Optometrii. Specjalizuję się w zakresie optometrii. W ramach mojej specjalizacji przeprowadzam badania wzroku oraz zajmuję się doborem korekcji zarówno u osób dorosłych, jak i u dzieci. 

Rozwiń

Optometrysta
Medicover Optyk Aleje Jerozolimskie 96 (parter)

Ukończyłam optometrię na Wyższej Uczelni Nauk o Zdrowiu w Warszawie. Ponadto ukończyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu optometrii. Nieustannie i chętnie podnoszę kwalifikacje w tej dziedzinie. Obecnie studiuję optykę. Specjalizuję się w korekcji wad wzroku, doborze soczewek progresywnych i kontaktowych. Ponadto udzielam konsultacji dotyczących krótkowzroczności, nadwzroczności, astygmatyzmu, prezbiopii i zeza osobom dorosłym i dzieciom.

Rozwiń

Optometrysta
Wołoska | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuję się w zakresie optyki okularowej i optometrii. Konsultacji optometrycznych udzielam pacjentom również w języku angielskim. 

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Optometrysta Warszawa