Optometrysta
Atrium Warszawa | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuję się w zakresie optometrii. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się doborem korekcji okularowej, soczewek kontaktowych oraz badaniem widzenia obuocznego. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w gabinecie optometrycznym oraz klinice okulistycznej, przy ścisłej współpracy z okulistami w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń układu wzrokowego. Konsultacji udzielam osobom dorosłym oraz dzieciom. 

Rozwiń

Optometrysta
Nowy Rynek Poznań | Medicover Optyk

Specjalizuje się w optometrii. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i UMK w Toruniu Collegium Medicum w Bydgoszczy Wydział Lekarski.

W ramach swojej specjalizacji grafikowej zajmuje się m.in. doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych, badaniem widzenia obuocznego. Swoje doświadczenie zdobyłam poprzez pracę w Medar Optyk, Luxmed Medycyna Pracy, Luxmed (Optometrysta), Super Pharm Optic (Optometrysta).

Biorę udział w licznych szkoleniach, kursach aby nieustannie poszerzać swoja wiedze zawodową.

Rozwiń

Optometrysta

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Zajmuję się:

Doborem korekcji okularowej
Doborem soczewek kontaktowych
Badaniami widzenia obuocznego

Doświadczenie zawodowe buduję od 2017 roku pracując w licznych salonach optycznych i placówkach medycznych.

Rozwiń

Optometrysta
Szpital Wilanów Warszawa | Medicover Optyk

Specjalizuje się w optometrii. W tym kierunku ukończyłem Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu. W ramach swojej specjalizacji zajmuje się m.in. doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych, badaniem widzenia obuocznego.

Rozwiń

Optometrysta
Globis Wrocław | Medicover Optyk

Specjalizuje się w zakresie optometrii. Swoje wykształcenie zdobyłam podczas wieloletnich studiów na Politechnice Wrocławskiej. Zajmuje się doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych, badaniem widzenia obuocznego.


Rozwiń

Optometrysta
Atrium Warszawa | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy oraz University College London w Wielkiej Brytanii. Specjalizuję się w zakresie optyki okularowej. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji optometrycznych oraz zajmuję się doborem korekcji okularowej u dzieci i osób dorosłych. 

Rozwiń

Optometrysta
Tarasy Grabiszyńskie Wrocław | Medicover Optyk

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej o kierunkach z zakresu inżynierii optycznej, inżynierii biomedycznej, optomertii.

Zajmuję się badaniem wzroku, doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych. Swoje bogate doświadczenie zdobyła m.in. w Vision Express, Twoje Soczewki, Medicover Optyk.

Posiadam kursy specjalistyczne z doboru soczewek miękkich kontaktowych ( sferycznych, torycznych, multifokalnych).

Jest możliwość odbycia wizyty anglojęzycznej.

Rozwiń

Optometrysta
Globis Wrocław | Medicover Optyk

Jestem specjalistą w zakresie optometrii. W tym kierunku ukończyłem Politechnikę Wrocławską na Wydziale PPT o specjalizacji z optyki. Zajmuje się doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych, badaniem widzenia obuocznego.

Posiadam bardzo bogate doświadczenie zawodowe które zdobyłem podczas praktyk specjalistycznych w Specjalistycznym Ośrodku Okulistycznym, Soczewki24.pl.

Regularnie biorę udział w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach, kursach aby nieustannie poszerzać swoją wiedzę zawodową tym samym jak najlepiej pomagać swoim pacjentom.

Jako optometrysta uzyskałem wiele certyfikatów m.in. Personalized Eye Model, Terapia widzenia, Badanie dna oka od teorii do praktyki Optometria Kliniczna 2019 , OCT w praktyce, Optometria Kliniczna 2019, Diagnostyka i leczenie zaburzeń akomodacji - ORTO-OPTICA Centrum Dobrego Widzenia.

Jest możliwość przeprowadzenia wizyty w języku angielskim i niemieckim.

Rozwiń

Optometrysta
Tarasy Grabiszyńskie Wrocław | Medicover Optyk

Specjalizuję się w zakresie optometrii. Zajmuję się doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych oraz badaniem widzenia obuocznego. 

Rozwiń

Optometrysta
Fabryka Norblina | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuję się w zakresie optometrii. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się doborem korekcji okularowej, pryzmatów i soczewek kontaktowych. Ponadto zajmuję się zaburzeniami widzenia obuocznego. Konsultacji udzielam osobom dorosłym oraz dzieciom. 

Rozwiń

Optometrysta
Grochowska Warszawa | Medicover Optyk

Ukończyłam Politechnikę Wrocławską o kierunku z Optyki. Posiadam specjalizacje I stopnia z optyki okularowej a także II stopnia z optometrii.

W ramach swojej specjalizacji grafikowej zajmuje się m.in. doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych, badaniem widzenia obuocznego.

Rozwiń

Optometrysta
Oxygen Szczecin | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Specjalizuję się w zakresie optometrii. Posiadam tytuł magistra. Konsultacji z zakresu mojej specjalizacji udzielam pacjentom również w języku angielskim. 

Rozwiń

Optometrysta
Podgórska Kraków | Medicover Optyk

Jestem optometrystą. Ukończyłam Wydział Lekarski Collegium Medicum w Bydgoszczy. W ramach swojej specjalizacji zajmuje się doborem korekcji okularowej i soczewek kontaktowych.

Przyjmuje osoby dorosłe jak i dzieci.

Rozwiń

Optometrysta
Oxygen Szczecin | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizuję się w zakresie optometrii. Posiadam tytuł magistra. Konsultacji udzielam pacjentom również w języku angielskim. 

Rozwiń

Optometrysta
  • Dobór korekcji okularowej
  • Dobór soczewek kontaktowych
  • Badania widzenia obuocznego
Rozwiń
Lista lekarzy dla: Optometrysta