Optometrysta
Pomorska Łódź | Medicover Optyk

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi oraz Politechniki Częstochowskiej. Optometrysta dyplomowany NO17641. Specjalizacja: dobór korekcji okularowej i soczewkowej oraz pełne badanie widzenia obuocznego.  Doświadczenie zawodowe: praca w salonach optycznych oraz klinice chirurgii refrakcyjnej. Certyfikaty: Szkolenie z aplikacji soczewek kontaktowych, ALcon; Szkolenie z widzenia obuocznego, Akademia Wzroku, T.Tokarzewski; Kurs języka angielskiego dla optometrystów, EVS Lab Coaching A. Gryc; uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach branżowych; Język: angielski

 

Rozwiń

Optometrysta
Atrium Warszawa | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuję się w zakresie optometrii. W ramach mojej specjalizacji zajmuję się doborem korekcji okularowej, soczewek kontaktowych oraz badaniem widzenia obuocznego. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w gabinecie optometrycznym oraz klinice okulistycznej, przy ścisłej współpracy z okulistami w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń układu wzrokowego. Konsultacji udzielam osobom dorosłym oraz dzieciom. 

Rozwiń

Optometrysta
Nowy Rynek Poznań | Medicover Optyk

Specjalizuje się w optometrii. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i UMK w Toruniu Collegium Medicum w Bydgoszczy Wydział Lekarski.

W ramach swojej specjalizacji grafikowej zajmuje się m.in. doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych, badaniem widzenia obuocznego. Swoje doświadczenie zdobyłam poprzez pracę w Medar Optyk, Luxmed Medycyna Pracy, Luxmed (Optometrysta), Super Pharm Optic (Optometrysta).

Biorę udział w licznych szkoleniach, kursach aby nieustannie poszerzać swoja wiedze zawodową.

Rozwiń

Optometrysta
Szpital Wilanów Warszawa | Medicover Optyk

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy gdzie zdobyłam tytuł magistra z dziedziny optometrii. W ramach swojej specjalizacji zajmuje się optometrią i optyką okularową.

Przyjmuje osoby dorosłe jak i dzieci. Biegle zna język angielski.

Rozwiń

Optometrysta

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Zajmuję się:

Doborem korekcji okularowej
Doborem soczewek kontaktowych
Badaniami widzenia obuocznego

Doświadczenie zawodowe buduję od 2017 roku pracując w licznych salonach optycznych i placówkach medycznych.

Rozwiń

Optometrysta
Szpital Wilanów Warszawa | Medicover Optyk, Grochowska Warszawa | Medicover Optyk

Specjalizuje się w optometrii. W tym kierunku ukończyłem Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu. W ramach swojej specjalizacji zajmuje się m.in. doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych, badaniem widzenia obuocznego.

Rozwiń

Optometrysta
Medicover Optyk Aleje Jerozolimskie 96 (parter), Grochowska Warszawa | Medicover Optyk

Jestem dyplomowanym optometrystą (NO15406) i zajmuję się diagnostyką układu wzrokowego od 2015 roku. Co roku uczestniczę w licznych konferencjach i kursach. W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do pacjenta, ponieważ wierzę, że dobre widzenie to coś więcej niż prawidłowo wypisana recepta okularowa. Podczas badania kładę nacisk na poznanie procesów akomodacji i widzenia obuocznego pacjenta, które zwykle są nierozłączne.

Rozwiń

Optometrysta
Globis Wrocław | Medicover Optyk

Specjalizuje się w zakresie optometrii. Swoje wykształcenie zdobyłam podczas wieloletnich studiów na Politechnice Wrocławskiej. Zajmuje się doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych, badaniem widzenia obuocznego.


Rozwiń

Optometrysta
Medicover Optyk Olivia

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Specjalizuje się w badaniu wad refrakcji, doboru soczewek kontaktowych. Swoje doświadczenie uzyskałam podczas 12 – letniej pracy w firmie Optyczno – Medycznej.

Dobrze zna język angielski co umożliwia odbycie wizyty w anglojęzycznej.

Rozwiń

Optometrysta
Atrium Warszawa | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy oraz University College London w Wielkiej Brytanii. Specjalizuję się w zakresie optyki okularowej. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji optometrycznych oraz zajmuję się doborem korekcji okularowej u dzieci i osób dorosłych. 

Rozwiń

Optometrysta
Tarasy Grabiszyńskie Wrocław | Medicover Optyk

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej o kierunkach z zakresu inżynierii optycznej, inżynierii biomedycznej, optomertii.

Zajmuję się badaniem wzroku, doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych. Swoje bogate doświadczenie zdobyła m.in. w Vision Express, Twoje Soczewki, Medicover Optyk.

Posiadam kursy specjalistyczne z doboru soczewek miękkich kontaktowych ( sferycznych, torycznych, multifokalnych).

Jest możliwość odbycia wizyty anglojęzycznej.

Rozwiń

Optometrysta
Atrium Warszawa | Medicover Optyk

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Zajmuję się:

  • Doborem korekcji okularowej
  • Doborem soczewek kontaktowych
  • Badaniami widzenia obuocznego

Doświadczenie zawodowe budowałam w licznych salonach optycznych i gabinetach optometrycznych w Warszawie. Praktyki odbyłam w Szpitalu Uniwersyteckim we Wrocławiu.

Ukończyłam m.in. kurs "Dobór soczewek kontaktowych multifokalnych".

Rozwiń

Optometrysta
Medicover Optyk Olivia

Ukończyła Politechnikę Wrocławską o specjalizacji optyka – optometria a także Politechnikę Gdańską w zakresie inżynierii mechaniczno – medycznej oraz konstrukcji i eksploatacji maszyn.

W ramach swojej specjalizacji udzielam konsultacji w zakresie korygowania wad wzroku za pomocą okularów bądź soczewek kontaktowych.

Rozwiń

Optometrysta
Globis Wrocław | Medicover Optyk

Jestem specjalistą w zakresie optometrii. W tym kierunku ukończyłem Politechnikę Wrocławską na Wydziale PPT o specjalizacji z optyki. Zajmuje się doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych, badaniem widzenia obuocznego.

Posiadam bardzo bogate doświadczenie zawodowe które zdobyłem podczas praktyk specjalistycznych w Specjalistycznym Ośrodku Okulistycznym, Soczewki24.pl.

Regularnie biorę udział w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach, kursach aby nieustannie poszerzać swoją wiedzę zawodową tym samym jak najlepiej pomagać swoim pacjentom.

Jako optometrysta uzyskałem wiele certyfikatów m.in. Personalized Eye Model, Terapia widzenia, Badanie dna oka od teorii do praktyki Optometria Kliniczna 2019 , OCT w praktyce, Optometria Kliniczna 2019, Diagnostyka i leczenie zaburzeń akomodacji - ORTO-OPTICA Centrum Dobrego Widzenia.

Jest możliwość przeprowadzenia wizyty w języku angielskim i niemieckim.

Rozwiń

Optometrysta
Podgórska Kraków | Medicover Optyk, Bora Komorowskiego Kraków | Medicover Optyk

Jestem specjalistą optometrii. Zajmuję się doborem korekcji okularowej, doborem soczewek kontaktowych i badaniami widzenia obuocznego.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Optometrysta