Neonatolog
Szpital Medicover

Studia ukończyłam na Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w neonatologii. Zajmuję się intensywną terapią noworodka. Staż podyplomowy odbyłam w Instytucie Matki i Dziecka w Klinice Pediatrii. 

Doświadczenie zawodowe budowałam zarówno w kraju jak i zagranicą m.in. w Kosher's Children Hospital Louisville w USA. Jestem współorganizatorem i koordynatorem transportu noworodkowego w Warszawie. 

Rozwiń

Neonatolog
Szpital Medicover

Specjalizuje się w zakresie eonatologii i pediatrii Pani Grażyna Wyględowska. W tym kierunku ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie gdzie uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Zdobyłam bogate doświadczenie zawodowe m.in. na Oddziale Neonatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie.

Systematycznie biorę udział w licznych kursach i szkoleniach, dzięki którym pogłębia, swoją wiedzę medyczną oraz podnoszę kwalifikacje zawodowe.

Rozwiń

Neonatolog
Szpital Medicover

Jestem lekarzem specjalizującym się w dziedzinie neonatologii.
Pracuję w Oddziale Neonatologii Szpitala Medicover oraz prowadzę konsultacje w Szpitalnym Centrum Konsultacyjnym. 

Rozwiń

Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Neonatolog
Centrum Medicover – Bydgoszcz

Zainteresowania zawodowe: hematologia - zaburzenia krzepnięcia; diagnostyka OUN; leczenie encefalopatii niedotlenowo - niedokrwiennej

Rozwiń

Neonatolog, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Szpital Medicover

Jestem specjalistą neonatologii i pediatrii. Interesuje mnie rozwój noworodków urodzonych nieco przedwcześnie - tzw. "późnych wcześniaków" oraz procedury resuscytacji/stabilizacji po urodzeniu.

Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Posiadam tytuł Doktora Nauk Medycznych, który uzyskałam w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Jestem autorką i współautorką licznych publikacji naukowych.

Rozwiń

Neonatolog, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Wołoska

Ukończyłam Akademię Medyczna w Warszawie. Jestem specjalistą I stopnia w zakresie pediatrii oraz II stopnia w neonatologii. W związku z tym, że bardzo dobrze znam j. angielski istnieje możliwość realizacji konsultacji w j. obcym.

W ramach samodoskonalenia biorę udział w dodatkowych szkoleniach, wśród których ukończyłam m. in. kurs w zakresie rehabilitacji neurologicznej niemowląt metodą NDT Bobath.

Rozwiń

Neonatolog
Szpital Medicover

Jestem lekarzem specjalistą neonatologiem. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w Oddziałach Neonatologii oraz poradniach neonatologicznych szpitali.

Rozwiń

Neonatolog
Szpital Medicover

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizuję się w zakresie pediatrii - neonatologii, ukończyłam szereg kursów w tym zakresie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy w szpitalach w Lublinie i Warszawie. Jestem autorką publikacji naukowych z dziedziny perinatologii. 

Rozwiń

Neonatolog, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Poznań Malta

Jestem specjalistą w zakresie pediatrii (I oraz II stopień) oraz w obrębie neonatologii (II stopień). Swoją wiedzą i pomocą pomagam najmłodszym pacjentom, także niemowlętom.

Pomagam kobietom rozpocząć karmienie piersią, które jest tak ważne dla najmłodszych dzieci. Wykonuję badania kontrolne, profilaktyczne, a także udzielam konsultacji medycznych koniecznych do wykonania szczepień u dzieci.

Uzyskałam certyfikat potwierdzający kompetencje do wykonywania usg przezciemieniowego noworodków.

Rozwiń

Alergolog dziecięcy, Lekarz medycyny rodzinnej, Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Neonatolog, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Strzegomska Wrocław

Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu, uzyskując tytuł specjalisty w zakresie pediatrii, neonatologii oraz alergologii.

Zdobytą wiedzę podczas studiów pogłębiałem i doskonaliłem pracując w Klinice Neonatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz na oddziale Neonatologicznym i Dziecięcym w Oławie.

Posiadam certyfikaty umożliwiające wykonywanie diagnostyki noworodków,  w zakresie echokardiografii noworodkowej i płodowej oraz umożliwiające wykonywanie badań usg u noworodków o niskiej masie.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Neonatolog