Internista, Lekarz medycyny podróży, Lekarz medycyny podróży dzieci, Neonatolog, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Jerozolimskie

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny. Specjalizuję się w zakresie pediatrii. W ramach specjalizacji zajmuję się opisywaniem polisomnografii dziecięcej.

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe. W trakcie studiów odbyłam liczne staże zagraniczne. 

Swoją wiedzę medyczną regularnie poszerzam biorąc udział w licznych kursach.

Rozwiń
126 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Neonatolog, Pediatra
Szpital Medicover

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w zakresie pediatrii.

Doświadczenie zawodowe budowałem w Szpitalu Dziecięcym im. prof. Bogdanowicza na Oddziałach: Patologii Noworodka i Niemowlęcia, Pediatrii oraz SOR, w Szpitalu Zachodnim im. Św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim na oddziale Pediatrii i SOR oraz w Szpital Czerniakowskim w Warszawie – staż podyplomowy. Moje zainteresowania zawodowe:

  • USG jamy brzusznej i płuc dzieci
  • punkcje lędźwiowe u dzieci
  • cewnikowanie pęcherza moczowego u dzieci

Jestem autorem wielu publikacji naukowych. Dbam o to aby moja wiedza medyczna była zawsze aktualna, dlatego też biorę udział w licznych szkoleniach i kursach.

Rozwiń

Neonatolog, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Wołoska

Ukończyłam Akademię Medyczna w Warszawie. Jestem specjalistą I stopnia w zakresie pediatrii oraz II stopnia w neonatologii. W związku z tym, że bardzo dobrze znam j. angielski istnieje możliwość realizacji konsultacji w j. obcym.

W ramach samodoskonalenia biorę udział w dodatkowych szkoleniach, wśród których ukończyłam m. in. kurs w zakresie rehabilitacji neurologicznej niemowląt metodą NDT Bobath.

Rozwiń

Internista, Neonatolog, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Inflancka

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizuję się w zakresie pediatrii i neonatologii. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji lekarskich dzieciom zdrowym i chorym. Ponadto zajmuję się przeprowadzaniem bilansów i szczepień. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w pediatrycznych i neonatologicznych oddziałach szpitalnych. Podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach specjalistycznych. Jestem również autorką publikacji naukowych. 

Rozwiń
62 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Neonatolog
Centrum Medicover – Bydgoszcz

Zainteresowania zawodowe: hematologia - zaburzenia krzepnięcia; diagnostyka OUN; leczenie encefalopatii niedotlenowo - niedokrwiennej

Rozwiń

Neonatolog
Szpital Medicover

Studia ukończyłam na Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w neonatologii. Zajmuję się intensywną terapią noworodka. Staż podyplomowy odbyłam w Instytucie Matki i Dziecka w Klinice Pediatrii. 

Doświadczenie zawodowe budowałam zarówno w kraju jak i zagranicą m.in. w Kosher's Children Hospital Louisville w USA. Jestem współorganizatorem i koordynatorem transportu noworodkowego w Warszawie. 

Rozwiń

Neonatolog
Szpital Medicover

Specjalizuje się w zakresie eonatologii i pediatrii Pani Grażyna Wyględowska. W tym kierunku ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie gdzie uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Zdobyłam bogate doświadczenie zawodowe m.in. na Oddziale Neonatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie.

Systematycznie biorę udział w licznych kursach i szkoleniach, dzięki którym pogłębia, swoją wiedzę medyczną oraz podnoszę kwalifikacje zawodowe.

Rozwiń

Neonatolog, Pediatra
Szpital Medicover

Jestem specjalistą pediatrii. Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę zawodową poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych. 

Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobyłam m.in. w Szpitalu im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. 

Dobrze znam jezyk angielski i francuski. Jestem współautorem publikacji w dziedzinie pediatrii.

Rozwiń

Neonatolog, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Szpital Medicover

Jestem specjalistą neonatologii i pediatrii. Interesuje mnie rozwój noworodków urodzonych nieco przedwcześnie - tzw. "późnych wcześniaków" oraz procedury resuscytacji/stabilizacji po urodzeniu.

Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Posiadam tytuł Doktora Nauk Medycznych, który uzyskałam w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Jestem autorką i współautorką licznych publikacji naukowych.

Rozwiń

Neonatolog, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuję się w zakresie pediatrii i neonatologii. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w szpitalnych oddziałach pediatrycznych i neonatologicznych.

Rozwiń

Lekarz medycyny podróży, Lekarz medycyny podróży dzieci, Neonatolog, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Szpital Medicover

Posiadam wieloletnie doświadczeniem zawodowe, które zdobywałam pracując m.in. w szpitalu klinicznym, na oddziałach: onkohematologicznym, ogólnopediatrycznym i ratunkowym. Uczestniczyłam w szkoleniach z zakresu hematologii, wakcynologii i medycyny podróży, które pozostają w kręgu moich głównych zainteresowań zawodowych.

Rozwiń

Neonatolog
Szpital Medicover

Jestem lekarzem specjalistą neonatologiem. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w Oddziałach Neonatologii oraz poradniach neonatologicznych szpitali.

Rozwiń

Neonatolog
Szpital Medicover

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizuję się w zakresie pediatrii - neonatologii, ukończyłam szereg kursów w tym zakresie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy w szpitalach w Lublinie i Warszawie. Jestem autorką publikacji naukowych z dziedziny perinatologii. 

Rozwiń

Neonatolog, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Poznań Malta

Jestem specjalistą w zakresie pediatrii (I oraz II stopień) oraz w obrębie neonatologii (II stopień). Swoją wiedzą i pomocą pomagam najmłodszym pacjentom, także niemowlętom.

Pomagam kobietom rozpocząć karmienie piersią, które jest tak ważne dla najmłodszych dzieci. Wykonuję badania kontrolne, profilaktyczne, a także udzielam konsultacji medycznych koniecznych do wykonania szczepień u dzieci.

Uzyskałam certyfikat potwierdzający kompetencje do wykonywania usg przezciemieniowego noworodków.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Neonatolog