Lek.dent. Miłosz Błaszczak

Lek.dent. Miłosz Błaszczak
O mnie

Absolwent Pomorskiego Uniwersytety Medycznego w Szczecinie, ukończył staż lekarski w październiku 2021r. Doskonale radzi sobie z Pacjentami w każdym wieku, wzbogacając swoje podejście o umiejętności nabyte na kursach "Specyfikacja leczenia endodontycznego u dzieci" oraz "Problemy współczesnej stomatologii geriatrycznej".

Ponadto, dr Błaszczak cały czas podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach i kursach stomatologicznych, takich jak: "Leczenie kanałowe pod mikroskopem od A do Z"; "Podstawy endodoncji – szkolenie teoretyczno-praktyczne".

Wie także jak opiekować się Pacjentami, którzy zmagają się nie tylko z problemami stomatologicznymi; wziął udział w konferencji "Rola lekarza dentysty w profilaktyce i wczesnym wykrywaniu nowotworów głowy i szyi oraz opiece stomatologicznej nad pacjentem onkologicznym przed, w trakcie i po leczeniu przeciwnowotworowym", której zadaniem było połączyć praktykę lekarską z praktyką stomatologiczną.

Lekarz przyjmuje w zakresie:
Doświadczenie
• Kryspin-Dent, Gdańsk;
• Bella-Dent, Elbląg.
Wykształcenie
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
Certyfikaty
  • „Problemy współczesnej stomatologii geriatrycznej”;
  • „Rola lekarza dentysty w profilaktyce i wczesnym wykrywaniu nowotworów głowy i szyi oraz opiece stomatologicznej nad pacjentem onkologicznym – przed, w trakcie i po leczeniu przeciwnowotworowym” – część I i II;
  • „Leczenie kanałowe pod mikroskopem od A do Z” – część I i II;
  • „Podstawy endodoncji – teoretyczno-praktyczne szkolenie endo”.