Kardiolog
Centrum Medicover - Piłsudskiego Łódź

Specjalizuję się w kardiologii i chorobach wewnętrznych. Studia doktoranckie ukończyłem w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM w Łodzi. 

Należę do Rady Naukowej "W Dobrym Rytmie" oraz Komitetów Naukowych konferencji krajowych i międzynarodowych. Jestem również wykładowcą na licznych konferencjach i kursach głównie o tematyce związanej z elektrokardiografią, zaburzeniami rytmu serca, wszczepianymi kardiowerterami i stymulatorami serca. 

Nieustannie biorę udział w badaniach naukowych klinicznych i doświadczalnych.

Rozwiń

Kardiolog
Centrum Medicover - Pomorska Łódź

Jako lekarz ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku o specjalizacji z kardiologii. Na co dzień zajmuję się prowadzeniem pacjentów z chorobą niedokrwienną serca, wadami serca, nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami lipidowymi, wykonuję badania echokardiologiczne.

Posiadam ukończone liczny kursy z zakresu echokardiografii oraz elektrofizjologii. Regularnie biorę udział w licznych konferencjach specjalistycznych również tych za granicą.

Jestem współautorką publikacji naukowych m.in. ,,Nadciśnienie tętnicze oporne Diagnostyka i terapia”, ,,Nadciśnienie tętnicze- co nowego”, ,,Evaluation of renal function in primary care”.

Rozwiń

Internista, Kardiolog
Centrum Medicover - Piłsudskiego Łódź

Internista, Kardiolog, Lekarz medycyny rodzinnej
Centrum Medicover - Pomorska Łódź, Centrum Medicover - Piłsudskiego Łódź

Lekarz specjalizuje się w zakresie choroby wieńcowej, niewydolności serca, zaburzeń rytmu serca. W ramach swojej specjalizacji udziela konsultacji kardiologicznych oraz wykonuje badania echokardiograficzne. 

Rozwiń

Kardiolog
Centrum Medicover - Piłsudskiego Łódź

Specjalizuje się w dziedzinie kardiologii. W ramach swojej specjalizacji wykonuje ECHO serca, próby wysiłkowe i przyjmuje pacjentów z problemami kardiologicznymi. W tym kierunku ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi.

Swoje doświadczenie w zawodzie zdobyłam podczas pracy w Klinice Kardiologii Szpitala WAM w Łodzi i Klinice Kardiologii Szpitala Grochowskiego w Warszawie. Ukończyłam liczne kursy w zakresie echokardiografii.

Rozwiń

Internista, Kardiolog
Centrum Medicover - Piłsudskiego Łódź

Specjalizuję się w dziedzinie interny i kardiologii. W tym kierunku ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. 

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach naukowych. 

Jestem autorką wielu publikacji naukowych dotyczących kardiologii. 

Rozwiń

Internista, Kardiolog
Centrum Medicover - Piłsudskiego Łódź

Ukończyłem Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuję się w zakresie chorób wewnętrznych i kardiologii.

Zajmuję się oceną wyników EKG i Holtera RR oraz wykonuję próby wysiłkowe. 

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe budowałem w Łodzi, pracując na oddziale Chorób Wewnętrznych z pododdziałem kardiologicznym WSSZ im. M. Pirogowa. Swoją wiedzę i umiejętności zawodowe poszerzam uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych oraz kursach.

Rozwiń
42 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Internista, Kardiolog
Centrum Medicover - Pomorska Łódź
Lista lekarzy dla: Kardiolog Łódź