Kardiolog
Centrum Medicover - Gliwice

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Specjalizuję się w zakresie chorób wewnętrznych i kardiologii. W ramach mojej specjalizacji udzielam porad oraz konsultacji kardiologicznych osobom dorosłym, kwalifikuję pacjentów do kardiologicznych zabiegów chirurgicznych oraz wykonuję UKG. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w poradniach kardiologicznych, oddziałach kardiologii oraz zakładzie opiekuńczo - leczniczym. 

Rozwiń
31 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Internista, Kardiolog
Centrum Medicover - Gliwice

Jestem absolwentką Śląskiego uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuję się w zakresie chorób wewnętrznych, kardiologii oraz transplantologii klinicznej. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji kardiologicznych oraz wykonuję badania echokardiograficzne. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach naukowych. Jestem autorką wielu publikacji naukowych.

Rozwiń

Kardiolog
Centrum Medicover - Gliwice

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizuję się w zakresie kardiologii oraz chorób wewnętrznych. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji kardiologicznych osobom dorosłym, a także wykonuję badania echo serca. 

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Kardiolog Gliwice