Kardiolog
Centrum Medicover - Gliwice

Jestem lekarzem kardiologiem. W tym kierunku ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Specjalizuje się w zakresie nadciśnienia tętniczego, chorób niedokrwienia serca, niewydolnością serca, zaburzeniem rytmu serca. W ramach swojej specjalizacji grafikowej zajmuje się m.in. echokardiografią, interpretacją holtera EKG, leczeniem choroby niewydolności serca, nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością serca, zaburzeniem rytmu serca. Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas pracy w III Klinice Kardiologii Śląskiego Centrum Chorób Serca oraz na Oddziale Kardiologicznym Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie. Stale poszerzam swoją wiedzę aby jak najlepiej pomagać swoim pacjentom.

Rozwiń
46 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Kardiolog
Centrum Medicover - Gliwice

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizuję się w zakresie kardiologii oraz chorób wewnętrznych. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji kardiologicznych osobom dorosłym, a także wykonuję badania echo serca. 

Rozwiń

Kardiolog
Centrum Medicover - Gliwice

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Specjalizuję się w zakresie kardiologii i chorób wewnętrznych. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji kardiologicznych, wykonuję badania echokardiograficzne, doppler tętnic szyjnych i kręgowych, intepretuję Holtera ekg, RR, SPECT oraz badania hemodynamiczne i obrazowe. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach.

Rozwiń

Angiolog, Kardiolog
Centrum Medicover - Gliwice

Specjalizuję się w dziedzinie chorób wewnętrznych, kardiologii i angiologii. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z angiologii. Studia ukończyłem na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W ramach swojej specjalizacji zajmuje się świadczeniami i poradami ambulatoryjnymi, badaniami USG naczyń, UKG. 


Rozwiń

Internista, Kardiolog
Centrum Medicover - Gliwice

Jestem absolwentką Śląskiego uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuję się w zakresie chorób wewnętrznych, kardiologii oraz transplantologii klinicznej. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji kardiologicznych oraz wykonuję badania echokardiograficzne. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach naukowych. Jestem autorką wielu publikacji naukowych.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Kardiolog Gliwice