Internista, Lekarz medycyny rodzinnej, Lekarz medycyny rodzinnej dzieci
Centrum Medicover Wapiennikowa

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w zakresie medycyny rodzinnej. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji lekarskich osobom dorosłym oraz dzieciom, analizuję wyniki badań oraz przepisuję leki. Doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując w Podstawowej Opiece Zdrowotnej. Jestem autorem publikacji naukowych dotyczących obesitologii. 

Rozwiń
99 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Internista, Lekarz medycyny rodzinnej
Centrum Medicover Wapiennikowa

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Obecnie rozpoczęłam specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych.

Moje zawodowe zainteresowania są dosyć rozległe. Obejmują dziedziny medycyny, takie jak: reumatologia, dermatologia, a także alergie i nietolerancje pokarmowe.

Jestem autorką i współautorką publikacji, dotyczących m. in. tematyki alergii na ryby. Stale rozwijam swoje zawodowe kompetencje. Uczestniczę w szkoleniach i sympozjach, a także konferencjach, także międzynarodowych, podczas których przedstawiam własne prezentacje.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zyskałam pracując w placówkach medycznych w Polsce i zagranicą.

Rozwiń

Internista, Reumatolog
Centrum Medicover Wapiennikowa

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizuję się w zakresie reumatologii oraz chorób wewnętrznych. W ramach moich specjalizacji wykonuję badania fizykalne oraz podmiotowe, analizuję badania laboratoryjne i obrazowe, a także zajmuję się farmakoterapią. Konsultacji lekarskich udzielam osobom dorosłym. 

Rozwiń

Internista, Lekarz medycyny rodzinnej, Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Pediatra
Centrum Medicover Wapiennikowa

Ukończyłem wieloletnie studia medyczne na Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizuję się w zakresie medycyny rodzinnej. W ramach mojej specjalizacji udzielam konsultacji lekarskich zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. 

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Internista Kielce