Ginekolog
Centrum Medicover - Szczecin

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalizuję się w zakresie ginekologii i położnictwa. W ramach mojej specjalizacji wykonuję badania ginekologiczne i położnicze, usg i cytologię. Ponadto przeprowadzam drobne zabiegi ginekologiczne, a także cięcia cesarskie. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w oddziale szpitalnym i poradniach ginekologiczno-położniczych. 

Rozwiń

Ginekolog
Centrum Medicover | Białystok

Ukończyłem Akademię Medyczną w Białymstoku. Specjalizuję się w zakresie położnictwa i ginekologii. Doświadczenie zawodowe zdobyłem w licznych placówkach medycznych. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. 

Rozwiń

Ginekolog
Międzyzakładowe Centrum Medicover - Leszno

Ginekolog

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Specjalizację zawodową realizuję w zakresie ginekologii i położnictwa. Dzięki uczestnictwu w dodatkowych szkoleniach uzyskałam certyfikaty potwierdzające umiejętności w zakresie wykonywania badań kolposkopowych oraz kontynuuję szkolenia w zakresie diagnostyki USG. W ramach specjalizacji prowadzę pacjentki w ciąży, zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób narządu rodnego, profilaktyką raka szyjki macicy oraz diagnostyką i leczeniem dysplazji szyjki macicy.

 

Rozwiń

Ginekolog

Jestem specjalistką położnictwa i ginekologii, absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W ramach wizyt w Medicover wykonuję USG ginekologiczne oraz położnicze. Umawiać wizyty można w języku polskim oraz angielskim.

Rozwiń

Ginekolog

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie. W ramach specjalizacji wykonuję badania USG i biopsje oraz zajmuję się diagnostyką. Doświadczenie zdobyłam w licznych klinikach medycznych. Regularnie biorę udział w szkoleniach zawodowych. 

Rozwiń

Ginekolog
Centrum Medicover - Kraków Podgórska

Ginekolog

W kręgu moich zainteresowań zawodowych leżą:

  • zaburzenia miesiączkowania
  • patologia ciąży
  • leczenie torbieli jajnika
  • leczenie polipów
  • drożdżyca
  • leczenie mięśniaków macicy
  • leczenie zapalenia pochwy
  • choroby przenoszone drogą płciową
  • menopauza
Rozwiń

Ginekolog

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych, a także w kursach i szkoleniach specjalizacyjnych. 

Rozwiń

Ginekolog
Szpital Medicover

Jestem lekarzem o specjalizacji z ginekologii i położnictwa. w Szpitalu Medicover pracuję w Klinice Ginekologii oraz prowadzę konsultacje w Szpitalnym Centrum Konsultacyjnym.

W kręgu moich zainteresowań zawodowych leżą zagadnienia związane z rozrodczością człowieka i leczeniem niepłodności.

Rozwiń

Ginekolog

Jestem absolwentką I wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie. Doświadczenie zdobyłam pracując zarówno Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” im. Krysi Niżyńskiej „Zakurzonej” oraz w Centrum Zdrowia Kobiet. Wykonuję badania kolposkopowe w ramach certyfikatu który posiadam PTKiSM, nr KLP/198/3. Ukończyłam również kurs ultrasonografii w ginekologii.

 

 

 

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Ginekolog