Dr n.med. Monika Żyła

map
Dr n.med. Monika Żyła
O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Aktualnie jestem w trakcie realizacji szkolenia specjalizacyjnego w zakresie ginekologii i położnictwa.

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywałam pracując w łódzkich placówkach medycznych, m. in. w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej, Klinice Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii oraz Klinice Endokrynologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.

Uczestniczę w licznych szkoleniach oraz konferencjach, dzięki którym rozwijam swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę. Uzyskałam certyfikat w zakresie wykonywania badań kolposkopowych, a także w związku z wykonywaniem badań usg w ginekologii i położnictwie, w tym również w zakresie wykonywania badania usg w diagnostyce prenatalnej.

Lekarz przyjmuje w zakresie:
Języki
polski
Doświadczenie
Klinika Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi; Klinika Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi; Klinika Endokrynologii, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi
Wykształcenie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Lekarz w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii.

Kierownik Grantu Naukowego UM w Łodzi.

Certyfikaty

Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego - Wykonywanie badań USG w zakresie ginekologii i położnictwa.

Certyfikat umiejętności of The Fetal Medicine Foundation (FMF).

Certyfikat umiejętności wykonywania badań kolposkopowych - Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy.

Udział w licznych kursach, warsztatach szkoleniowych z zakresu ultrasonografii ciąży i diagn. prenatalnej.

Publikacje

Autor i współautor licznych publikacji naukowych.

map
Centrum Medicover - Piłsudskiego Łódź
Al. Piłsudskiego 3 90-368 Łódź
500 900 500
Pon - Pt7:00 - 20:00
Sob8:00 - 14:00