Gastroenterolog, Internista
Centrum Medicover - Globis Wrocław

Jako lekarz ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Posiadam specjalizację z biotechnologii i obecnie jestem na specjalizacji z gastroenterologii. Swoje doświadczenie zdobyłam im. w Szpitalu Klinicznym w Poznaniu, Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Regularnie biorę udział w licznych szkoleniach poszerzających doświadczenie zawodowe t.j. Szkolenie specjalistyczne z chorób wewnętrznych – moduł podstawowy, Szkolenie specjalistyczne z gastroenterologii – moduł specjalistyczny w toku. Jest możliwość odbycia wizyty w języku angielskim i francuskim.

Rozwiń
42 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Gastroenterolog dziecięcy, Lekarz medycyny rodzinnej, Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Globis Wrocław

Jestem specjalistą w zakresie medycyny rodzinnej i pediatrii. Jako lekarz posiadam duże doświadczenie, zdobywane podczas pracy w placówkach medycznych na terenie Wrocławia.

W mojej pracy zajmuję się profilaktyką rozwoju dziecka, wykonując niezbędne badania, określające stan mojego pacjenta. Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem chorób wieku dziecięcego. Udzielam konsultacji medycznych również w j. angielskim.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Gastroenterolog Wrocław