Gastroenterolog, Internista
Centrum Medicover - Globis Wrocław

Jestem absolwentką kierunku Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Posiadam licencjat z Biotechnologii Medycznej. Jestem stypendystką międzynarodowego programu LPP Erasmus odbywanego w Klinice Uniwersyteckiej we Francji w Rennes ( Centre Hospitalier Universitaire de Rennes). Od 2017 roku związana jestem z Oddziałem Gastroenterologii oraz Ośrodkiem Leczenia Niewydolności Przewodu Pokarmowego Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego w Poznaniu, gdzie rozpoczęłam swoje szkolenie specjalizacyjne. Od 2021 roku kontynuuje specjalizację z gastroenterologii w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu.

Od 2018 roku jestem członkinią ESPEN (European Society of Clinical Nutrition and Metabolism), a od 2021 roku PTG-E (Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii).

W pracy zawodowej stałe poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Śledzę najnowsze standardy leczenia opracowane przez europejskie/polskie i amerykańskie zespoły ekspertów, zgodnie z medycyną opartą na faktach (EBM).

Rozwiń
125 oceny
Średnia z ocen wystawionych przez pacjentów w ankiecie po wizycie u lekarza.
Pytania w ankiecie dotyczą zadowolenia pacjenta z wizyty w Medicover, opinii o lekarzu i jego profesjonalizmie oraz podejściu do wykonywanej pracy

Gastroenterolog dziecięcy, Lekarz medycyny rodzinnej, Lekarz medycyny rodzinnej dzieci, Pediatra, Pediatra-dzieci zdrowe
Centrum Medicover - Globis Wrocław

Jestem specjalistą w zakresie medycyny rodzinnej i pediatrii. Jako lekarz posiadam duże doświadczenie, zdobywane podczas pracy w placówkach medycznych na terenie Wrocławia.

W mojej pracy zajmuję się profilaktyką rozwoju dziecka, wykonując niezbędne badania, określające stan mojego pacjenta. Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem chorób wieku dziecięcego. Udzielam konsultacji medycznych również w j. angielskim.

Rozwiń
Lista lekarzy dla: Gastroenterolog Wrocław