Lek. Katarzyna Woźniak

map
Lek. Katarzyna Woźniak
O mnie

Jestem absolwentką kierunku Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Posiadam licencjat z Biotechnologii Medycznej. Jestem stypendystką międzynarodowego programu LPP Erasmus odbywanego w Klinice Uniwersyteckiej we Francji w Rennes ( Centre Hospitalier Universitaire de Rennes). Od 2017 roku związana jestem z Oddziałem Gastroenterologii oraz Ośrodkiem Leczenia Niewydolności Przewodu Pokarmowego Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego w Poznaniu, gdzie rozpoczęłam swoje szkolenie specjalizacyjne. Od 2021 roku kontynuuje specjalizację z gastroenterologii w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu.

Od 2018 roku jestem członkinią ESPEN (European Society of Clinical Nutrition and Metabolism), a od 2021 roku PTG-E (Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii).

W pracy zawodowej stałe poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Śledzę najnowsze standardy leczenia opracowane przez europejskie/polskie i amerykańskie zespoły ekspertów, zgodnie z medycyną opartą na faktach (EBM).

Lekarz przyjmuje w zakresie:
Języki
polski
Doświadczenie
Oddział Gastroenterologii Szpital Kliniczny w Poznaniu; Klinika Gastroenterologii we Wrocławiu
Wykształcenie
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Certyfikaty

Kurs USG jamy brzusznej

Kurs ALS

Konferencje: Powtórka EKG, Interna 2017, Postępy z gastroenterologii

map
Centrum Medicover - Globis Wrocław
Powstańców Śląskich 7a 53-332 Wrocław
500 900 500
Pon - Pt7:30 - 20:00
Sob8:00 - 14:00